Zbiornik Smardzew koło Sieradza

/ 38 odpowiedzi / 6 zdjęć
u?ytkownik36310


Naprawdę nikt tam nie łowi? 

@Tatamarcelka- niekoniecznie świeżo wpuszczony narybek, rzeczka na której powstała zapora jest zarybiana od dłuższego czasu. I skończ już swoje spiskowe teorie, bo naprawdę od tego robi się niedobrze. Wszędzie źle i niedobrze psioczysz tylko na wędkarzy z Sieradzkiego a w tym roku wystarczyło trochę inicjatywy ze strony właśnie tych wędkarzy aby coś się zaczeło zmieniać- mówię tutaj o zakazie spiningowania na Warcie. Przypinasz się że nikt nic nie robi, a jestem ciekaw ile Ty zrobiłeś dla dobra naszych wód. Z całym szacunkiem.... (2015/05/18 18:08)

u?ytkownik108412


Jeśli mówisz o inicjatywie, to jestem właśnie wśród tych "niewielu" wędkarzy, którzy taką inicjatywę wykazują, między innymi propagując wprowadzenie zakazu połowu za zaporą. Tak więc w pewnym stopniu zawdzięcza się to także mnie. Nie będziesz mi kolego komenderował co ja mogę robić czy mówić, jeśli ci niedobrze to palec do gardła i pawik albo do lekarza. Moja diagnoza stanu wędkarstwa w sieradzkim jest jak najbardziej trafna - ostateczne dno. No bo jak nazwiesz chociażby siebie biorącego na celownik zbiornik z narybkiem? Już jestem przyzwyczajony, że nie przypasowują mięsiarzom moje wpisy, ale mnie to lata, bo mówię to na co mam ochotę a przede wszystkim oceniam rzeczywistość (2015/05/18 19:59)

tomaszgud


Popieram cie kolego mikeyy w 100%daj sobie spokoj z tym człowiekiem to cham i prostak!!! (2015/05/19 11:45)

stefan55


Najlepiej to krytykować i stawiać diagnozy, że ryb nie ma i jest totalne dno, ale najpierw trzeba umieć wędkować i ryby łapać. (2015/05/19 18:22)

u?ytkownik36310


Krótkie pytanie. Co zrobiłeś ku temu aby wprowadzono ten zakaz i w jaki sposób go propagujesz? Oprócz prężnej działalności na forum oczywiście...W jaki sposób przyczyniasz się do zmian nie tylko w związku ale w mentalności innych wędkarzy? W jaki sposób się udzielasz? Robisz coś ku temu aby było lepiej czy tylko wytykasz innym ?

Spotkaliśmy się nad wodą i masz podstawy ku temu aby nazywać mnie mięsiarzem? Gdybyś był tak zaangażowany w sprawy okręgu sieradzkiego jak mówisz wiedziałbyś że rzeczka Myja była od kilku lat sukcesywnie zarybiana, sam zbiornik też nie powstał 2 miesiące temu- dlatego też z ciekawości pytam czy jest szansa np. połowić tyczką jakąś płotkę, leszczyka....
PS. Serdecznie zapraszam spotkajmy się nad wodą, przyjedź do mnie i ludzi z którymi wędkuje i porozmawiajmy. Wtedy będziesz mógł nas nazwać mięsiarzami jeśli oczywiście znajdziesz do tego podstawy. Wygląda na to że dla Ciebie wszyscy są be tylko Ty jesteś cacy. Celowo użyłem takich sformułowań bo Twoje zachowanie przypomina poziom przedszkolaka albo osoby z demencją, czy upośledzeniem - upór, obrażanie innych i wciskanie wszędzie swoich 4 groszy... 
A ta z ciekawości. Jakiego okręgu jesteś członkiem?

  (2015/05/19 21:46)

stefan55


Widzisz mikeyy tacy ludzie dużo gadają, ale mało co potrafią zrobić. Buzia im szybko się zamyka. Takich ludzi trzeba szerokim łukiem omijać (2015/05/20 19:44)

gajosvip


Witajcie.jest już sens jechać ma ten zbiornik lodu już nie ma?pozdrawiam (2016/02/08 19:00)

Lesiu87


lodu nie ma juz nigdzie naszczescie ;) aczkolwiem na smardzewie podobno ladne okonie pociagaly pod lodem (slyszalem od paru osob) osobiście mieszkam niedaleko,ale nie mialem okazji tam jeszcze wędkowac. Wtym sezonie mam nadzieje nadrobie i zbadam zbiorniczek :) (2016/03/04 16:48)

email


Był ktos może tam ostatnio? Możecie polecić jakieś stanowiska, nie byłem tam jeszcze i chce się wybrać. (2016/03/28 20:58)

ArsAmandi


Dbajcie Koledzy o ten zbiornik bo jest naprawdę ładny .Ja jestem wędkarzem z Kalisza który przez 30 lat cieszył oczy zalewem Szałe. Niestety, nie ma co ukrywać, zbiornik umiera. Syf, kiła i mogiła :/ Dookoła pełno śmieci ale najgorsza jest niestety woda. Zgniły gruby kożuch zielonej mazi. Od trzech lat wiosną jest masa snietych sandaczy. W tym roku nie miałem brania ani jednego przedstawiciela tego gatunku. Nawet małego. Mam nadzieję że włodarze Waszego miasta zadbają odpowiednio o zbiornik Smardzew i wspólnie o niego zadbacie. Pozdrawiam (2018/07/22 11:09)

Sith


Czy jest sens wybrać się nad Smardzew ze spinningiem? Ktoś coś wie na ten temat? (2018/07/23 09:57)

prymus171083


Witam wróciłem z nocki i z opowieści wędkarzy to drapieżnika sporo padły ponoć 2 szczupłe ponad 90 centów i sporo okoni powyżej 40 cm od lasu przy sitowiach. (2018/07/25 19:08)

Sith


Dzięki za info. Jutro jadę do Poznania, w drodze powrotnej "zahaczę" o Smardzew. Zobaczymy czy rybki podejmą współpracę ;) (2018/07/26 07:02)