Zbiornik Nielisz połów ryb

/ 11 odpowiedzi
Zbiornik Nielisz jest 10 letnim zbiornikiem w budowie (w tym roku zakończenie budowy) położony na rzece Wieprz z zaporą w miejscowości Nielisz. Wiele gatunków ryb znajdujących się w zbiorniku jak i dopływach zb. rzeki Por i Wieprz są atrakcyjne dla wędkarzy i do obserwacji ptaków. Baza noclegowa jest dobra, łowisko jest udostępnione w porze dziennej do wędkowania z łódek i brzegu a nocnej z brzegu.
maslak102


mam nadzieje ze marzenia kolegi w reszcie sie spelnia wszystko bylo by ok gdyby nie zabawa poziomem wody na zbiorniku ostatnio przejezdzalem to tylko kepy traw na srodku bylo widac,niestety dlugo ta budowa przebiega, (2009/03/01 00:46)

kazik


Zbiornik ten umieściłem w łowiskach na tym portalu . Widzę że pan zna dobrze ten zbiornik . Jedną ma wadę - brak dostępu i stanowisk na całym odcinku brzegowym przy podniesionej wodzie. Ilość miejsc jest ograniczona z powodu zarośniętych i bagiennych brzegów , przez co staje się mało atrakcyjny wędkarsko ( nie każdy może pozwolić sobie na taszczenie łódki przez kilkadziesiąt kilometrów połowić kilka godzin i z powrotem wracać.) (2009/03/29 22:06)

sacha


Baza noclegowa dobra???!!!3 czy 4 agroturystyki na krzyż to jest dobra baza? (2009/03/29 22:24)

krzysiek1975


Smieci brak miejscowek przy wysokiej wodzie ,a podobno ma byc w tym roku zakaz wjazdu autami na zalew ,gdzie parkingi oznakowanie dojazdu (2010/03/08 23:01)

kazik


Dlatego nie opłacam w tym roku tego zbiornika . W ubiegłym sezonie wykupiłem pozwolenie na wędkowanie na Nieliszu i kiedy nie pojechałem to nie było miejsc ( podniesiony stan wody zalał trawy i krzaki tak że nie można było łowić) . Proponuję kolegom w tym roku nie opłacać tego zbiornika aż się zrobią przyzwoite warunki do wędkowania i będziemy mieli normalny dostęp . Jak na razie tego nam nikt nie gwarantuje , a opłaty to są robione .

(2010/03/08 23:39)

Elmiszello


Osobiście to mam mieszane uczucia do tego zbiornika właśnie dlatego, że władze okręgu kpią sobie z nas wędkarzy poprzez gospodarowanie tym zbiornikiem.Opłaty zbierają a nawet nie potrafią dostosować brzegu do łowienia. A dodatkowo zabawa poziomem wody to już jest całkiem porażka, ja zastanawiam się po co to ?? Za te same pieniądze będę miał zbiorniki w okręgu Rzeszowskim i przykładowo zbiornik w Ożannie jest w podobnej odległości o mojego miejsca zamieszkania i dodatkowo mogę jeszcze pojechać próbować swoich sił na Sanie.  (2010/03/09 10:00)

Ptachuuu


Wakacyjną porą  szczególnie weekendami trzeba się ciężko starać o zajęcie  dobrego stanowiska , przed podniesieniem poziomu wody w zb niebyło to łatwe niemówiąc teraz ... (2010/04/02 19:07)

damian12345


Witam;-) Czy moze ktoś powiedziec jaki będzie stan wody na Nieliszu w tym roku. 

A dla tych ktozy lubia wedkowac na wiosne na Nieliszu to proponuje teraz dobrze bierze ploc i karas

(2010/04/13 20:58)

maslak102


kolego znajac zycie teraz bedzie wiekasza woda ryba sie powyciera na plyciakach  a potem spuszczą o jakis metr i hu... strzeli narybek, gdyby taki zbiornik byl w centralnej polsce to na pewno juz dawno by byl zagospodarowany a nie takie dziadostwo jak teraz jest , jak tak dalej pojdzie to caly zbiornik ogrodza drutem kolczastym i jeszcze podwoja oplaty za niego, paranoja jest ze do zbiornika nie ma choc jednej wzglednej drogi dojadowej, z kad maja sie wziac turysci i urlopowicze, wszyscy tylko przewiduja ile moga zarobic a nic w tym kierunku nei robia (2010/04/14 15:17)

damian12345


Kolego maslak102 tutaj z przykrościa ale musze sie z toba zgodzic (2010/04/14 19:59)

krzysiek1975


Dziadostwo to malo powiedziane ,wszedl zakaz wjazdu na czasze zbiornika (nie dotyczy miejsc wodowania) i plywania na silnikach spalinowych , (2010/04/18 14:02)