zbiornik Cieszanowice - co słychać?

/ 7 odpowiedzi
Witam kolegów łowiących na tym akwenie . Ciekawi mnie co słychać na zalewie płoć się ruszyła ? a jak jaź, karaś był ktoś albo coś słyszał ? Wiem że ktoś już poruszał ten wątek ale oczekuje nowych informacji ? Wybieram się w najbliższy weekend nad tą wodę i ciekawie mnie co słychać . Pozdrawiam
swiezy


.... ponawiam pytanie z związku z poprawą pogody . Był ktoś na tym akwenie ? A co na Grabi i Widawce moje plany wędkarskie związane są z tymi rzeczkami ... (2009/03/26 19:04)

swiezy


... no i co był ktoś w tej okolicy co słychać ruszyło się coś . a jak na rzekach Widawka Grabia woda opadła można coś złowić ? (2009/03/29 20:48)

kozinho1978


Odpowiedź to i może jest... myślę jednak że trzeba to potraktować jak powtórzenie pytania w wątku..: 12-13 czerwiec, 13.00 do 9.00 następnego dnia - 12 płoci, pół na pół wymiarówka z ładną gruntówką, 1 mały karaś i 1 sumik karłowaty, szkodnik całkiem słuszny wzrostem. W nocy załamanie pogody i brania jak ręką odjął. Co z karpiem koledzy?, czy w okolicach zapory coś się dzieje? pozdrawiam (2009/06/14 19:58)

swiezy


No to widzę że słabiutko . A miałem tam spędzić ten weekend . Pogoda pokrzyżowała plany (2009/06/14 21:11)

kozinho1978


..no słabiutko ale nos przy samej wodzie, flaszencja na stoliku z koła zapasowego, kiełbacha i tyczki nad wodą, pogoda czy nie, a móowie: do południa byśmy posiedzieli i gdyby nie załamanie pogody to dość obfity połów prorokuję. Według mnie warte odwiedzenia< z zachowaniem umiaru:)>, tymbardziej że szczupaczek nie odmawia, jak kto lubi. Pozdrawiam kolege Lolka, może opowie jeszcze sen o warzszawskiej Wiśle:, połamania (2009/06/14 21:33)

Yukse22


Byłem 3 tygodnie temu na tym akwenie lowilem blizej tamy i zlapalem 42ploci wymiarowej i 10 nie wymiarowej ale bylem tam calutki weekeend fajnie zanete stosowalem tam cocobelge +zaneta plociowa firmy starfish+atraktor traper ploc expert + konopie prazone bylo cudnie poggoda dopisala (2009/06/15 17:33)

boro15


poraszka zanente sypaliśmy na odcinku 70mx10m z pontonu i nawet jednej PŁOCI wartej wspomnienia same potwory 10 do 15 cm może to wina szybko spadajacego wtedy cisnienia (2009/06/16 08:39)