Zarybiony zbiornik czy można wędkować?

/ 9 odpowiedzi
Koledzy mam takie pytanie został zarybiony jeden ze zbiorników PZW karpiem i będzie wywieszona KARTKA informująca że zbiornik jest zarybiony i nie będzie wzmianki że jest zamknięty czy jest możliwość wtedy wędkowania tam?czy będzie się to gryzło z prawem?
grzesiek35


Jak nie ma kartki z zakazem,to możesz śmiało łowic. (2011/10/20 13:43)

89krzysztof


Jeśli zbiornik nie ma wprowadzonego zakazu połowu w okresie "X" dni od zarybienia, znaczy że możesz łowić cały czas. Z tym, że zarybiono pewnie karpiem małym, a na zbiornikach chyba nadal jest wymiar ochronny. (2011/10/20 13:44)

konrad_leo


To polecam już zajmować miejsce bo łatwe mięso pojawia się w wodzie więc pewnie brzegi ładnie oblegane. (2011/10/20 15:01)

ryukon1975


To polecam już zajmować miejsce bo łatwe mięso pojawia się w wodzie więc pewnie brzegi ładnie oblegane.



Biegnij nad wodę! Wrzucili mięso,długo tam nie poleży.:)
"Zarybienie " w stylu PZW.:) (2011/10/20 15:08)

konrad_leo


hefeed8 jeśli to było do mnie to nie trafione :) (2011/10/20 15:21)

ryukon1975


hefeed8 jeśli to było do mnie to nie trafione :)



Nie do Ciebie kolego konrad_leo, ja tylko przyłączyłem się do twojej opinii, bo wiem jak wygląda taki pęd po mięso w zbiornikach PZW w mojej okolicy.Między innymi i przede wszystkim nie łowię na takich zbiornikach,bo nie bawi mnie wyciąganie z wody karpiowego mięcha na wyścigi. (2011/10/20 15:32)

krispi


koledzy mnie nie chodzi o mięso bo ja raczej wypuszczam ryby w 90 procent chodzi mi o to zeby pobawić się z rybkami na federach bo już sie kończy sezon a jak wiadomo po zarybieniu ryby dobrze biorą a jest wpuszczony karp od 60 deko do kilograma więc można sie  pobawić (2011/10/20 16:12)

ryukon1975


koledzy mnie nie chodzi o mięso bo ja raczej wypuszczam ryby w 90 procent chodzi mi o to zeby pobawić się z rybkami na federach bo już sie kończy sezon a jak wiadomo po zarybieniu ryby dobrze biorą a jest wpuszczony karp od 60 deko do kilograma więc można sie  pobawić


Nikt nie posądzał Ciebie kolego o to że Tobie chodzi o mięso,ale możesz być pewny że pojawi się po zarybieniu na tym zbiorniku mocna i liczna ekipa.Przybędą tylko w celu pozyskania karpiowego mięsa i to w ilości znacznie większej jak potrzebują na świąteczny stół. (2011/10/20 16:25)

krispi


koledzy mnie nie chodzi o mięso bo ja raczej wypuszczam ryby w 90 procent chodzi mi o to zeby pobawić się z rybkami na federach bo już sie kończy sezon a jak wiadomo po zarybieniu ryby dobrze biorą a jest wpuszczony karp od 60 deko do kilograma więc można sie  pobawić


Nikt nie posądzał Ciebie kolego o to że Tobie chodzi o mięso,ale możesz być pewny że pojawi się po zarybieniu na tym zbiorniku mocna i liczna ekipa.Przybędą tylko w celu pozyskania karpiowego mięsa i to w ilości znacznie większej jak potrzebują na świąteczny stół.

Tak kolego z tym to się zgodzę bo jest tak co roku po zarybieniu przybywa masa buraków którzy sie traktują jako wędkarze i wyciągają po 5 sztuk i zabierają nawet te co mają 29 cm gdyż  prawie to wymiar mnie to wkurza tym bardziej że póżniej najwięcej płaczą zę nie ma ryb gdy wytłuką wszystko przez 2 tygodnie (2011/10/20 16:54)