Zanęty Gutkiewicza

/ 15 odpowiedzi
Jkie są wasze doświadczenia z zanęta Gutkiewicza ? Czy według was są skuteczne , jeśli tak to na jakim dznie (jeziora) itp.
Jigsaw14


Przepraszam za błędy ortograficzne:) (2010/03/25 21:53)

Fleszu3


Zanęty zawodnicze Gutkiewicza sprawdzają się na każdej wodzie... pozdraiwiam (2010/03/26 09:00)

u?ytkownik1117


Gutkiewicz, to autorytet wśród wędkarzy, poznałem tego pana prawie 30 lat temu, już wówczas dobrze wiedział co robi, robi to nadal profesjonalnie

więc odpowiedż nasuwa się sama, warto kupować to co poleca pan Mundek ............

(2010/03/26 09:56)

szymbor


Fleszu nie na każdej wodzie ... na mojej wodzie jak kiedyś zanęciłem Gytkiewiczem i Lorencem to wróciłem do Trapera ;] (2010/03/26 14:48)

Esox53


Naprawdę szczerze mogę polecić ci zanęty Gutkiewicza.Łowiłem na nie na różnych wodach i różne ryby i zawsze z dobrym skutkiem. (2010/03/26 18:43)

Waldi Fish


Jeśli chodzi o zanęty Gutkiewicza to stosowałem zanętę leszczową i na płocie. Muszę powiedzieć, że obie się sprawdziły, bo na Mazurach, gdzie je stosowałem udało się złowić ładne leszcze  i płocie. Co prawda ocena przydatności zanęt poszczególnych producentów nie jest taka prosta, bo może się zdarzyć, że ktoś stosował jakąś zanętę w dzień kiedy ryby nie żerowały i wyciągnie błędny wniosek, że jest niskiej jakości skoro ryb nie zwabiła. Dlatego można coś dokładniej powiedzieć po dłuższym okresie stosowania zanęty lub porównując działanie zanęt stosując je na jednym łowisku, w jednym czasie i w kilku podobnych miejscach pod względem występowania ryb, aby wyeliminować inne czynniki mające wpływ na żerowanie ryb. (2010/03/27 18:44)

korzun04


Moją ulubioną zanętą P.Gutkiewicza jest Czarna Płoć.Jest bardzo skuteczna, szczególnie teraz,wiosną w zimnej wodzie. Stosując w/w zanętę w zeszłym roku na kanale Szymońskim w kwietniu złowiłem ok 30kg płoci(największa ok.0.8kg).Koledzy którzy stosowali B.Bruda, lub Trapera, nie połowili już tak skutecznie.

Inne zanęty też się sprawdziły -Feeder jest uniwersalną mieszanką  wabią  praktycznie wszystkie "karpiowate"

Gutkiewicz jest dla mnie niepodważalnym autorytetm polskiego spławika

(2010/03/28 10:00)

u?ytkownik12960


Na sukces Gutkiewicza pracuje cały sztab ludzi. Na któryś tam MP jego ludzie przez tydzień testowali zanęty i atraktory. Mistrzu wszedł na stanowisko i..wygrał...
(2010/03/28 11:01)

u?ytkownik12960


Oczywiście zanęty ma dobre. Jest tylko kwestia atraktora. Nie na każdą wodę sprawdzi się jeden atraktor. (2010/03/28 11:02)

korzun04


Uważam że wanilia Gutkiewicza jest jedną z najlepszych na rynku polskim.

A moich łowiskach najbardziej  skutecznym i ulubionym dodatkiem na leszcza jest "Leszcz Belge " Trapera.

Na sukces Kubicy też pracuje cały zespół..... Czyli za Roberta "ktoś '' inny zajął dziś 2 miejsce..?

(2010/03/28 11:16)

kazik


Może i panu Gutkiewiczowi sprawdzają się jego zanęty , ale mi jakoś to nie wychodzi . Lepsze rezultaty mam na Traperze czy Sensasie . Do zanęty Gutkiewicza trzeba ryby przyzwyczaić , a do tych co wymieniłem łowię z marszu i najlepsze mam wyniki na nowych łowiskach gdzie nigdy tam nie łowiłem .

(2010/03/28 11:16)

u?ytkownik29889


Zgadzam się z kol. <kazik> używam Traper i zanęty i atraktory i są bardzo skuteczne.
Tamten rok na nich łowiłem i nie zamierzam zmieniać polecam atraktor wanilia i truskawka traper.
Lecz wiadomo każde łowisko jest inne i musiałbyś zakupić większość i zobaczyć jak będzie to u ciebie. Czasem bywa i tak, że wrzucimy mistrza świata zanętę i nic, a następnym razem rzucimy nawet nie przyprawionych otrąb i będzie rewelacja. Już tak miałem. I bądź tu mądry i dogódź rybie:):)

Pozdrawiam. (2010/03/28 11:45)

u?ytkownik12960


I na tym polega piękno wędkarstwa. Kręcąc korbką kołowrotka też nie wiem, czy siądzie mi 100 -kg sum , czy jakiś drąg. Ważne,że adrenalina pracuje...Chyba po to jeździmy na ryby. (2010/03/28 14:13)

JakubUrsynow


Parę dni temu otworzyłem sezon, używałem czarnej zanęty płociowej trapera. Efekt był bo płotka ( maleństwa ) wpłynęła. Problem w tym, że rybki za małe:) Owszem, można mieć wątpliwości co do zasobności łowiska w duże płocie ale średniaki muszą być. Teraz pytania, a w zasadzie kila:
- za tydzień będę testował Gutkiewicza, zauważyłem, że ta zanęta pachnie zupełnie inaczej niż trapera, a też płcoiowa, tamta ciężka - tak samo jak dodatek, ostry zapach jak indyjska przyprawa- a ta niemalże owocowa, skąd różnica?
-czy można się spodziewać lepszych wyników jeśli kupię zanętę bez konopi ( ta podobno ściąga drobnicę )  i dodam odchodów gołębich?
- co lepsze o tej porze roku? wanilia? anyż? truskawka? może jeszcze coś? (2010/03/28 20:31)

lazar813


ta czarna lepsza moim zdaniem na wiosne wtedy można złowić ładnr płocie na trapera za to słodkości dajemy late wtedy sprawdza się edmunt tak prznajmniej jest u mnie (2010/08/31 20:03)