Zanęty Bogusława Bruda na karpie,płoć,leszcza,lina

/ 10 odpowiedzi
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o zanętach Bogusława Bruda ( o ile się z nimi spotkaliście). Szczególnie interesują mnie zanęty na karpia, płoć, leszcza i lina. Z góry dziękuję.
u?ytkownik50133


Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o zanętach Bogusława Bruda ( o ile się z nimi spotkaliście). Szczególnie interesują mnie zanęty na karpia, płoć, leszcza i lina. Z góry dziękuję.

no witam .
zanęty Bogusia Bruda całkiem mi się sprawdziły a szczególnie czarna płoć , tylko doszło do niej trochę kolendry z wanilia w stosunku 1 : 1 . chociaż i tak dużo zależy od łowiska ... na jednym może sprowadzić Ci piękne ryby a na drugim drobnica nie podejdzie . (2011/02/17 21:10)

szczupak12345


W Katowicach można je kupić w tym nowym sklepie na Bocheńskiego. (2011/02/21 20:21)

HeadAche


Kolego to chyba najtańsza zaneta, 3kg u mnie kosztuje 11zł jednak napewno nie najgorsza. Najlepsza wg mnie jest zanęta uniwrsalna + moje dodatki (konopie prażone, chlebek belgijski, pinka) W tym roku testowałem troche zanęty, kleje, gliny itp. i powiem ze własnie ta kombinacja przynośiła mi najlepsze efekty. Używałem tez zanęty BB zawodnicze ale powiem ze bez rewelacji.


Polecam te zanęty ale jako baza do własnych mikstur.

(2011/02/22 12:15)

domber18


ja używam  z zanęt brudy arachida na karpia i musze przyznac ze są bardzo skuteczne (2011/02/22 12:27)

DelTor0


A ja szukam opinii o zanecie Boguslawa Bruda 'Boland Popularna Leszcz'

Mam zamiar uzyc jej jako bazy do mojej zanety, plus melasa, konopie, kolendra, aromacik na leszcza (tez Boland) i cos tam jeszcze.


Jesli ktos jej uzywal chetnie poczytam opinie na temat tej zanety.

(2011/05/19 16:59)

mielec


Witam.

Od 2 miesięcy stosuję zanęty Brudy uniwersalną oraz płociową czarną i to mieszam 50/50 i jestem zadowolony w 100% podchodzi pod tę zanętę w 100% karaś, płoć, karp, jaź, lin na tych łowiskach mało jest leszcza, więc podejrzewam jakby był to by podszedł. Będę na Wiśle ją testował prawdopodobnie w ten weekend jak coś połowie to dam znać na temat leszcza. (2011/05/19 17:29)

Zenek


Sam też testuję zanęty BOLAND,za ta cenę są super oczywiście nie wszędzie się sprawdzają jak i zanęty SENSAS.Wiem coś o tym bo startuję w zawodach (2019/05/28 14:10)

patryk-kociemba


zanęty Bruda jak i wiele innych mieszanek naszych polskich mistrzów mają te przewagę nad innymi, że tworzone zostały na potrzeby i z myślą o naszych polskich łowiskach. Jedyna rzecz to należy sie ich nauczyć. Sam nie raz używałem tych zanęt z serii karpiowej oraz płociowej i chwile to zajęło by uzyskać zadowoalający efekt. Jedno co można przyznać od pierwszej chwili jest to , iz nie samowicie pachna i nie trzeba wiele dodawac by stały sie bardzo pomocne w połowach. (2019/05/29 08:19)