Zalew Jeżewo k.Borku Wlkp. zamknięty.

/ 36 odpowiedzi / 7 zdjęć
fifio2


 i  czy w czasie  niskiego poziomu wody doszło  do odłowów >?

No właśnie, czy te odłowy zostały na pewno aby dokonane? (2014/03/06 23:51)

fifio2


Tak jak obiecałem wstawiam zrobione dzisiaj fotki zalewu. Jak widac nie za wesoło z ta wodą :/
(2014/03/08 18:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

PRESTON85


Jak dla mnie nadal poziom wody jest bardzo niski. Póki co odpuszczam to miejsce jako cel spinningu. Być może pojawię się tam w maju lub czerwcu. Na ostatnim wyjeździe zerwałem więcej sprzętu niż kiedykolwiek-ilość zaczepów przerażająca. Trochę łezka w oku się kręci jak się widzi obecny stan wody i porównuje z tym jaki obowiązywał w miesiącach choćby wczesnojesiennych. Cóż taka funkcja zbiornika i trzeba to zrozumieć. Myślę, że warto jednak szybciej reagować na takie działania w przyszłości i zamykać do wędkowania zbiornik przy tak niskich poziomach wody. Kłusownicy i pseudo wędkarze mogą poczynić w tym czasie ogromne szkody w rybostanie, które bardzo długo trzeba będzie odbudowywać. Wielka szkoda byłaby, gdyby tak pięknie zlokalizowany zbiornik miał renomę "bezrybia" (2014/03/27 18:35)

przemas66


Łowisko zepsuło się kiedy wpuszczono leszcza , karaś przestał praktycznie istnieć .
Sporadyczny okoń ,sandacz ,szczupaki wyłowiono poprzez biczowanie spiningiem , jak i przez kłusowników !!! .
Wydaje mi się że też są stawiane sieci ponieważ znaczna część zaczepów przestała istnieć .
Ichtiolog na pewno dał tam ciała .
Mówi się tam o karpiach , jest ich naprawdę mało . (2014/11/14 18:32)

Sith


Co słychać nad zalewem? Czy w ogóle warto wybrać się tam wiosną ze spinningiem? (2015/01/24 08:51)

Sith


Nadal źle nad zalewem? (2015/09/12 05:45)