Zakaz spiningowania Bogdanka. - Czy to dowcip?

/ 5 odpowiedzi
Zastanawiam się co za dowcipniś powyklejał zbiornik Bogdankę kartkami bez podpisu i stempla uprawniającego, a zarazem potwierdzającego dane osobowe, wprowadzając tym samym zakaz spinningowania, jednocześnie wprowadzając wędkarzy w błąd.
No, ale rozumiem, że łamiąc prawo chce się zachować anonimowość.
Rozmawiałem z władzami PZW Skierniewice i na zbiorniku Bogdanka można spiningować.
Taki zakaz może ten dowcipniś u siebie w oczku wodnym zrobić, nie ma żadnego prawa tego robić na wodach PZW, bez zezwolenia okręgowego, a takowego nikt nie dostał.

Może trzeba wydrukować takie karteczki dla innych metod połowu, przecież każdy ma drukarkę w domu, a po co stempel i podpis, zresztą i drukarka nie potrzebna, przecież można sobie kredką na asfalcie też napisać  ?

Pozdrawiam wszystkich oprócz dowcipnisia !

Sith


Olo, to spinninguj i nie wylewaj łez. Przecież nikt z forumowiczów nie poderwie się teraz, żeby wyśledzić grafomana o tych kartek. Jeśli jesteś pewien, że wolno w tym łowisku spinningować, to czym się przejmujesz, wymysłem jakiegoś idioty, samozwańczego administratora łowiska? (2015/11/03 06:01)

mistrzu53


Pewnie przeszkadzaliśmy jakiemuś dziadkowi i tyle. Czasami zdarza się taki co zarzuca jedną wędka na prawo drugą na lewo i drze się z kilometra żeby mu czasem nie zaczepić. A ta przy okazji, macie jakieś wyniki na Bogdance? U mnie same drobne szczupaki. Trafił ktoś sandacza? (2015/11/03 14:29)

Artur z Ketrzyna


He he. Ciekawe ilu spinningistów w ten sposób się pozbył z nad wody.

Każdy sposób jest dobry by pozbyć się konkurentów. ;-)
(2015/11/03 16:21)

Jędrula


A może komuś zależy na rybach ... (2015/11/03 16:41)

mistrzu53


Jędrula - mógłbyś napisać coś więcej o te ochronie ryb? (2015/11/03 17:38)