Wyprawa z portu Ustka na dorsze

udostępnij: 
Więc tak jak obiecałem 17.12.2016 kuter Sea Angler na miejscu byliśmy o godz 24 na nasza prośbę armator pozwolił nam przespać się pod podkładem wielkie dzięki. Uczestnicy chcieli zrobić czapę po 10 za największą rybę i my między nasza 4 też umawiamy się na drugą czapę po 50 zł Wyplywamy o godz 5:00 z portu przepływ na łowisko ok 3 godz. Pierwszy napływ standard bez efektów na drugim napływem wychodzą pojedyncze dorsze i tak przez cały dzień raz wyjdzie 5 dorszy obym razem więcej albo mniej . Zapisy były ale ryba brała himerycznie Cały dzień najlepiej się sprawdzały lekie pikery 100-120 gr Bardzo dużo zaczepów ja osobiście straciłem 7 zestawów ale jak mówią tam gdzie patyki tam były najlepsze wyniki (wychodziło najwięcej dorsza ) Mi sprawdzał się najlepiej poker 120 miodowy i przywieszki czarno czerwone twister . Co do wyników wyniki od niewiele dokładnie wiem 5 u tych co przefolgowali do 47+7 u mnie kto chciał i miał pojęcie to połamał .w porównaniu do innych portów wynik uważam za bardzo dobry Jeśli chodzi o szypra to widać że się starał pełne zaangażowanie w to co robi Atmosfera jak dla mnie i moich kolegów super jak zawsze. Podziękowania dla armatora za organizacje noclegów i za pomoc w załatwienia spraw . Nasza ekipa znalazła już swoją ostoję u Ustce jak tak dalej będzie będziemy stałymi klientami. Mogę z czystym sumieniem polecić kuter Sea Angler pozdrawiam i do wiosny ps.kto nie dał czapy po50 i nie dotrzymuje słowa to niech się nie zakłada bo pieniądze to nie wszystko
Aplikacja