Wypad na Wisłę-dobre miejscówki

/ 3 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam, pora roku nam dopisuje na wędkowanie, pogoda dopisuje można zaplanować jakąś wycieczkę a zarazem połowić wraz z znajomym czy rodzinką ,moje pytanie to jaki rejon Wisły jest najlepszy na taki wypad .Ja swego czasu jeździłem w rejon Tyńca jak klasztor z drugiej strony ,morze są inne miejsca na biwak i wędkowanie piszcie dzięki pozdrowienia i połamania kija.    
yahu72


Witam


Dobre miejscówki poznasz po dużej ilości śmieci zostawionych przez wędkarzy.  (2016/01/30 20:52)

u?ytkownik55974


Bardzo dziękuje, ciekawe spostrzeżenie, że wędkarze to brudasy i śmieciarze ,bez urazy ale to są wyjątkowi wędkarze śmieciarze. (2016/02/01 15:46)

u?ytkownik55974


Witam, pora roku nam dopisuje na wędkowanie, pogoda dopisuje można zaplanować jakąś wycieczkę a zarazem połowić wraz z znajomym czy rodzinką ,moje pytanie to jaki rejon Wisły od Krakowa w kierunku Warszawy jest najlepszy na taki wypad .Ja swego czasu jeździłem w rejon Tyńca jak klasztor z drugiej strony ,morze są inne miejsca na biwak i wędkowanie piszcie dzięki pozdrowienia i połamania kija.    


(2016/02/01 16:13)