Wybory Mistrza Sezonu 2016

/ 841 odpowiedzi / 387 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pstrag222


U mnie wiosna pełną gębą
skoro linek już żeruje na (2016/03/30 18:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Wiosna po częsci od wczoraj. Były pierwsze burze, co prawda przeszly bokiem jednak całkieem niedaleko. Dziś dzień był słoneczny a teraz pada. Jeśli zaś chodzi o ryby to skoro spinning nie daje tego czego oczekuję może spróbuję gruntówki? (2016/03/30 19:14)

pstrag222


I u mnie dziś deszczyk, więc odpuszczam (2016/03/31 06:51)

ryukon1975


U mnie właśnie przestało padać. Pogoda typowo wędkarska, ryby czuć w powietrzu. Jeśli warunki pozwolą to dziś z gruntu. Właśnie byłem zobzczyć swoje nocne okazy, jest dobrze wszystkie żyją w sumie chyba około 200 szt. więc mały zapas na początek jest. Wieczorem można dozbierać, teraz muszę tym stworzyć dobre warunki i nakarmić. :) (2016/03/31 07:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zielan


Konie i Paki pełne ikry- wczoraj żarły jak w amoku. Na najbliższe dni pas - niech się trą :)  (2016/03/31 07:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


Fajna fotka,ubarwienie pasiaka cudne wręcz.Ja jeszcze pauzuję na jeziorach,okres okonia i esoxa ,kropkami już się zraziłem i tylko "kontaktowo" co weekend umoczę.W tym tygodniu zabieram się za remont jednostki--czajka---w przyszłym nakręcę obrocisk i s4p ,potem wbiję się w nadmuchany ponton i dwa tygodnie będę w nim chyba siedział...Jeszcze miesiąc został:( w zeszłym roku w nocy ok 3 rano byłem juz na wodzie,ciemno jak diabli,byłem pewien że jestem pierwszy...Taaaa....trzeci byłem,dobrze wiedzieć że w tym szaleństwie nie jestem sam...Oby ten nadchodzący sezon 2016 był tak udany jak poprzedni,o 7.03 lądowałem srebrnego i każdy kolejny dzień dawał ciut wiekszego,do 5 maja.OBY,........trzymam kciuki az mi stawy trzeszczą. (2016/03/31 09:37)

ryukon1975


Kilka fotek z dzisiejszego "mistrzowania". :) Krótko mówiąc, klenie tegoroczny póki co stsndard 30-35 cm czyli takie że jak się go do ręki weźmie to nic nie widać i małe niespodzianki. :) (2016/03/31 20:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

robban


Dziśiejsze rozpoczęcie sezonu z łodzi :) , uważam za otwarte. Zameldowały się trzy szczupaki i przy jednym, sam sie sfotografowałem , chyba wyszło.  (2016/04/02 18:35)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Piękne rybki. Na szczupaki jeszcze musze poczekać, dziś po zmroku tylko takie okazy brały. :) (2016/04/02 20:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Ogólnie było nieźle. Walnąłem sobie spacer nad rzekę, powietrze jak kryształ widać było wszystko na dziesiątki kilometrów. (2016/04/02 21:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Później to już tylko leżałem i leżałem w słońcu. :) (2016/04/02 21:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Wczoraj zaczęła się u mnie prawdziwa wiosna. Ryby aktywne, po rzuceniu kul zanętowych kaczki "przybywały" do mnie z najbliższych stu metrów. Widziałem pierwszego bociana i pierwszy raz w tym roku ugryzł mnie komar. Złośliwa i kozacka płotka narobiła mi na rękę. :) Doczekałem się też pierwszej prawdziwej ryby, prawdziwa ryba to taka kiedy po zacięciu zastanawiam się dłużej jak trzy sekundy czy na haku mam rybę czy tylko zaczep. Wreszcie hol który przypomniał mi co to jest wędkarstwo. (2016/04/05 06:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SlawekNikt


Szczupaki w kwietniu ? Okonie też ? Lekko zdziwiony jestem ... można ? NO (comment) pewnie, że tak. (2016/04/05 16:18)

u?ytkownik139006


Zamiast krytykować sprawdź w jakim kraju mieszka robban. Co do okoni - nie mają okresu ochronnego, więc nie próbuj innym narzucać swojej ideologii. (2016/04/05 18:47)

SlawekNikt


Co do pana robban: nie muszę i nie mam obowiązku znać wszystkich na wedkuję.pl zatem wypadałoby coś napisać pod zdjęciem ...
a w Szwecji szczupak ma wymiar ochronny od 40 do bodajże 80 cm. to tak tytułem wyjaśnienia, jak się mylę to mnie popraw.
Natomiast co do okoni: nie chodziło mi o okres ochronny, a o to, że mają teraz tarło tak jak i szczupaki, wiesz ? Ideologii żadnej
nie narzucam i nie zamierzam narzucać, uważam jednak, że nie powinno się zakłócać tarła tym wspaniałym rybom,
jak ty byś się poczuł jakby cię ktoś z łóżka wyciągnął ... (2016/04/05 19:01)

kaban


Klenie nie powalają wielkością ale rekompensują to ilością brań. Pogoda super :) (2016/04/06 19:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


U mnie niestety zmiana pogody przyniosła po kilku dniach zastój w braniach. Nadciągnęły chmury i mocny pólnocno zachodni wiatr. Kilka drobnych rybek i wcześniejszy jak zwykle powrót do domu. (2016/04/06 20:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Od godziny czternastej do dwudziestej pierwszej. Większość ryb szła z jednego wora.:) Było jednak i kilka rodzynków, te zachowam na specjalne okazje. Niespodzianka- rozpierdzieliłem przelotkę przy jednym z feederów. (2016/04/12 22:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.