Wybór pontonu- Kolibir km 330 i Bark od 300

/ 3 odpowiedzi
Witam jestem nowy wiec wszystkich gorąco witami pozdrawiam jestem zielony jeżeli chodzi o temat wiec potrzebuje rady ;) Zamierzam się z kupnem pontonu coś tam już oglądałem są dwie marki które biore pod uwagę kolibir km 330 i bark powyżej 3m jest jakaś różnica między nimi może ktoś ma i używa pływał będę po jeziorach no i jak ponton jaka silnik wybrać ? Z góry dziękuję o czekam na wasze opinie Pozdrawiam
wasyl 007


Tutaj się czegoś dowiesz :)
http://www.pontony-kajaki.pl/index.php?mact=News,cntnt01,print,0&cntnt01articleid=3&cntnt01showtemplate=false&cntnt01returnid=15
  (2016/03/30 19:36)

amstaf358


Silnik Osapian Haswing ma najdłuższą gwarancję w Polsce, najlepiej najmocniejszy,to też zależy od wielkosci akwenu , 55/60 lbs z maxizerem,jesli chcesz łowić metodą trolingową,,,jesli nie to bez ,dużo tańszy ,aku co najmniej 100ah,,,,obojętnie czy żelowe,czy kwasiak głębokiego rozładowania,pontony Bark są zwykle tańsze od kollibri,,,,ponton ma mieć podłogę sztywną żeby było można swobodnie stać, typu NAJLEPIEJ książka,tz szybkiego rozkładania bez aluminiowych  profili bocznych,oraz jesli zamierzasz kiedyś popływać na spalinie w tz ślizgu to powinien mieć dmuchany kil...to tak w skrócie... (2016/03/31 09:15)

Mixon81


Dzięki (2016/03/31 23:22)