Woblery TAPS kujawskie

/ 3 odpowiedzi
Woblery TAPS mają bardzo dobrze zaostrzone kotwiczki przynajmniej te z którymi się spotkałem wiadomo model modelowi nie równy firma firmie też nie ,do puki wobler nie znajdzie się w wodzie to nie wiesz co jest wart na początku wędkowania biczowało się wodę nowo zakupionym woblerem ,ładne ubarwienia woblerów kujawskich zauważył nawet moj 5 letni brat :).Jeżeli wobler wykonuje jakikolwiek ruch, który wabi ryby poprzez linię naboczną, i pracuje bez żadnych problemów typu "wywrotka"podczas prowadzenia, jest dobry,trzeba (tylko)wiedziec gdzie i kiedy go użyc,nawet taka "wywrotka"jest w stanie sprowokowac rybę.Wracają do samych woblerkówTAPS dobrze sprawują się wodzie łowiłem głownie nimi na Sanie(ostatnio dole odcinki tej rzeki) ale też na stawie tzn."SOSENKI"(gdzie łapie się głównie szczupaki) brałem też udział w zawodach Mistrzostwa Okręgu gdzie zająłem 2 miejsce gdzie łapałem okonie na woblerka  SIGMA STRZEBLA. Wracają do tematu zaimponowął mi też woblerek UKLEJA-S gdzie złapałem dość ładnego bolenia i okonia.Podsumowują temat woblerki sprawdziły się i są GODNE POLECENIA.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

grisza-78


Znam te wobki. Robota Michała Osińskiego. Używam Taps-ów od kilku sezonów i jestem bardzo zadowolony. Moimi ulubionymi są  - Baryłka i Żuk. Baryłka jest bardzo ciężka, co daje wspaniały zasięg, a Żuk to jeden z najlepszych smużaków na rynku. Cena również bardzo kusząca. Kidyś napisałem tu na portalu kilka słów n/t tych woblerów ;  http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,woblery-kujawskie-taps,71044 (2015/10/25 10:46)

Zielony80


Odnośnie skuteczności tych wobków jeszcze się nie wypowiem. Natomiast na DUUUŻĄ POCHWAŁĘ zasługuje sam Pan Michał i to w jaki sposób traktuje Swoich klientów. Myślę, że wielu sprzedawców i ludzi sprzedających w interniecie powinno brać z Niego przykład. Po dokonaniu zakupu jestem mile zaskoczony odnośnie szybkości reakcji (odpowiedź ns e-mail natychmiastowa) oraz przyjaznym i najważniejsze uczciwym podejściem do kupującego.

(2016/02/23 18:42)

delbanka-polska


Używam chorwatki i bastera. Dopracowane i udane modele. Ja wypróbowałem je na pstrągach i trotkach. Naprawdę skuteczne. Z czystym sumieniem mogę polecić. (2018/04/05 21:43)