Własnoręcznie robione woblery

/ 2223 odpowiedzi / 1018 zdjęć
grisza-78


Romuś ty wstydu ni masz....:) w deprechę większą połowę strugaczy wpędzasz....mnie też jak popatrzę na swoje "wyrwipłoty"....Ten łamaniec u mnie byłby "zagładą".....

Daniel - ten "tajemniczy Roman", to Tomek. Nie będę podawał jego namiarów, bo być może tego sobie nie życzy, ale mam jego kilkanaście wobków w pudle. Są rzeczywiście cudowne. Na zakrzaczonych odcinkach ich nie używam, bo nie wiem, co bym zrobił, gdyby któryś z wobków został gdzieś na korzeniu i nie byłby do odzyskania. Jeśli jesteś na FB, poszukaj stronki "Woblery TG", oszalejesz ;) (2016/05/08 23:08)

mr szprota


pozdrawiam wszystkich strugaczy tych malych i tych duzych.tak dalej.w naszych rekach nasza przyszlosc.wymieniajmy sie poglondami.lubie czytac wasze
wskazowki na niekture sprawy.wyciagam tez z nich tez jakies wnioski.na niekture pytania moge odpowiedziec. (2016/05/15 05:12)

aldente


pozdrawiam wszystkich strugaczy tych malych i tych duzych.tak dalej.w naszych rekach nasza przyszlosc.wymieniajmy sie poglondami.lubie czytac wasze
wskazowki na niekture sprawy.wyciagam tez z nich tez jakies wnioski.na niekture pytania moge odpowiedziec.

Moje pytanie: Czy prawdziwą rybkę trzymałeś w lakierze? I ile warstw ma lakier? (2016/05/15 09:51)

mr szprota


przygotowany korpus z drewna lipowego z obciazenien i z drutem przez calosc plus wyczyszczona skora ,na woblerze 5 warstw lakieru  (2016/05/17 21:52)

grisza-78


Te czekają jeszcze na 5 warstw Domaluxa. (2016/07/25 10:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


A czegóż to Grześ przestałeś startować w konkursie na portalu "Na klenie" ? :))) (2016/07/25 10:39)

grisza-78


Nie mam aż tyle czasu, żeby regularnie strugać. Teraz tylko w weekendy i to nie wszystkie, troszeczkę strugam. Poza tym, tam za dużo wojen ;) Kłócą się, nowe konta zakładają, żeby na siebie głosować. Dziwne to. (2016/07/25 15:33)

kaban


Cóż... to małe arcydzieło :))) (2016/12/21 16:45)

RomanSidlo


Próbowałem też w mahoniu dziergać, ale ten mój strasznie twardy i kruchy jest. Mam dechy z jakiejś starej szafy, może są za stare.

Okoń 10 cm.

  (2016/12/26 13:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


Roman wymiata ... w twoje wobki to chyba nawet wydra i perkoz przypierd.....ą:) I bądż tu rybą jak ci żarcie tak podrabiają,przej....ne. (2016/12/26 19:02)

CR33D


panowie a skad bierzecie drewno na wobki? bo mam problem z tym (2016/12/26 22:41)

RomanSidlo


Jak niewielkie ilości woblerów robisz, to wystarczą gałęzie lipowe czy topolowe, zebrane np. podczas wyprawy wędkarskiej.
A jeśli większe ilości, to wejdź na allegro i wpisz w wyszukiwarkę "drewno lipowe". (2016/12/27 11:34)