WITAJCIE - 2015

/ 1881 odpowiedzi / 292 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio 33


Witajcie. Czesio jeśli chodzi o podpowiedzi jest najlepszy! Dla niego nie ma sytuacji bez wyjścia  ;)))). (2016/04/18 07:28)

CZzesio


Zbysiu toż na Rybomani karp sobie pływał niepokojony przez nikogo prócz tłumu widzów z za szybki. Mogłeś pojechać porobić zdjęcia i może coś by z tego wyszło:-) A podpowiedź Czesia co do "złapania" rewelacyjna i chyba z tego skorzystam :)))

Witam :) Tak mimochodem wracając do "RYBOMANII" ..... Cieklawi mnie to , czy te ryby podróżują z organizatorami po rybomaniach , czy poprostu po imprezie są ..... pożerane Ale chyba są "jednorazowe"  bo  chciałem zobaczyć wiosłonosa na własne oczyska a go już nie było w "Sosnowiecu "  :(
A żadnej sztuki nie idzie "złapać " nawet w markecie :( a ryba to chyba szczególnie niebezpieczna bo nawet do fotki trzeba rękawice ochronne .....istny "FORFITER"  ;p (2016/04/20 22:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

CZzesio


Aaaaaaaaaaaa.;..te rękawice .... :)  Pewnie może dziabnąć ...... ;)




ps. Do weekendu \%/ ....dwa dni ... POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH :) (2016/04/20 22:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


..ja pierdziu, a co to za cudo? ..jak mnie się otworzył ten obraz Czesia tom aż od monitora odskoczył hihi :)

  Powitac szanowne grono. Na rybaczkę nie jadę bo jak ostatnio ..zabami żuciło to darłem do dom że mokro było a się zamną kurzyło hehe :)
Rzeka zarośnięta wikliną, tzn. brzeg, że nie było można dojsc do miejscówki, ehhhh,,gdzie ta woda !? dawniej to się łowiło..że tak powiem "eldorado", a teraz? wędkarzy zero, ptaki tylko i myszy.hehe no i ja tam byłem :)  Pozdrawiam całą brać wędkarską.

 Ps. jestem oburzony ,,,PZW nam wodę niszczy, nic nie robią z powalonym drzewem w wodzie przez bobry, a spróbuj se samemu wyciągnąć na opał do domu,,, stan zarybienia praktycznie zero, stan rzeki płytki...ehhh gdzie te barwanny?, gdzie te sumy? nie wspomne o szczupaku w tym roku ehhhh
No to sem trochę ponarzekał.... zdrówka raz jeszcze wszystkim zyczę .
  (2016/04/22 09:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Sandrek


Witajcie :) (2016/04/22 10:01)

CZzesio


Dżem dobry :)  Iiiiiii.....i juz  będzie z górki do kolejnego weekendziku ...i może znowu uda się między  chmurami śnieżnymi wyrwać nad jakąs Wisełkę :)
W minioną sobotę  był pierwszy wypad i pierwasza kontrola 1:1  :)  Dodam ,że końtrola w bardzo miłej atmosferze .....  bez lizusostwa !   :)

  (2016/04/26 21:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33


Cześć. Bez lizusowania było? :)) U mnie niby wiosna (w zimę bywało cieplej), ale jeszcze nie może rozwinąć skrzydeł w pełni. Zawsze taka magiczna data i zmiana temperatury to początek mają... A tak rano było (2016/04/26 22:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Witam i pozdrawiam:)  Życzę udanej majówki, ja jutro umykam do wtorku na Pławki. Jakby kto był w pobliżu to zapraszam na grila i kielicha :)) (2016/04/29 17:21)

kaban


Pierwszego pewnie oddam kilkanascie rzutów w poszukiwania szczupłego poźniej tyle samo szukając niejakiego "bolka" a resztę dnia poświęcę KLENIOM :) (2016/04/29 17:39)

CZzesio


Dobry wieczorek wszystkim :)
Zbynio5o  jak tam te lechory wiślane jak drzwi od wagonu ? Ja Wisełkę już raz zaliczyłem  leszcze brały sporadycznie i takie niczego sobie jak 3/11drzwi od Pendolino ... :)   

Pozdrowionka dla czytających ;)

Aaaaaa za kilkanaście godzinek  WEEKEND i znowu będzie problem : (2016/05/05 21:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Czesio zaglądnął i już mam problem.:))

Pozdrowionka dla Czesia.:) (2016/05/05 21:50)

zbynio5o


Cześć Wam !  Eeee tam lechony... Rocky znowu wygrał !!! (2016/05/05 22:40)

kaban


Dobra Czesiu a co z Kasztelanem ? Ot głupie może pytanie a lubię a żona nie a nie wiem co na to poradzić:))) (2016/05/07 20:33)

bluehornet


Czesio o lechonach powiada ? A taki wiślany krakowski powyżej Wawelu styknie ? ;) (2016/05/07 20:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Powitać powitać :)
  No proszę, jak nie żubry to lechole hehe hihi :)  ..No i w sumie tak trzymać, jak rybka nie współpracuje, to dalej grilujemy i się niczym nie przejmujemy :)))))
Uczestniczyłem w zawodach spinningowych, zajrzałem też nad naszą wodę sportową i wyniki słabe, widać jak i u Grześka, nic niechcą brać te bolki ani te szczupale hehe:)   
                             Pozdrowionka dla całej rodzinki Witajcie :)
  (2016/05/08 20:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Łoo matko !!! Aleś spasiony, jak te kapry na komercji. Tera momy równe szanse :)) (2016/05/09 21:58)

zbynio 33


Łoo matko !!! Aleś spasiony, jak te kapry na komercji. Tera momy równe szanse :))

:)))))))) (2016/05/09 23:11)

Kowal73


Łoo matko !!! Aleś spasiony, jak te kapry na komercji. Tera momy równe szanse :))
...hehe :)  ...teraz na rybaczkę to się zabiera, ...fotel, gril, kielbasę, browar :)))  acha, o kijaszku zapomniałem hihi :)))))
  (2016/05/12 18:34)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kowal73


Powitać :)
 Trzeba mnie się Wam pochwalić, może lepiej bedzie pożalić !?....Taaaaaaaaką rybę miałem :))))
Spinning jak zawsze, któryś żut blaszką w wodę, no i powolne zwijanie, nagle charakterystyczne a zarazem troszku dziwne pstryk...no to zacięcie iii, łupsss, wyjazd i już byłby pewno drapierznik wielki.. ale coś się spieło, więc ponowny żut i powolutku powolutenku zwijam, powolusiu i iii, nagle bez udeżenia, żyła jedzie z kręcioła, no trach..zacięcie, a tu już zyła za*** la..  sobie myslę no i jest ryba życia, ale jak tu ją wyciągnąć jak tu już tylko może z pięć metra żyłki na kręciołku zostało, no to przytrzymanie mocniejsze i trach,,kurtka no go mać,,,,zwijam, zwijam i na kotwitce oto taka łuska :)
    ...Wielki szacun dla wędkarzy karpiarzy :)  (2016/05/13 20:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio5o


Łuska jak 7,50 zł.  Połechtałeś wieprzka po żebrach :))   Tylko nie mów że przeciepujesz sie na kapry, hehe. Łuseczke do potmanyja na szczęście :)) (2016/05/14 01:35)

kaban


Dam dychę i niech będzie moja strata jakby co :))) (2016/05/14 18:14)

CZzesio


Weekendowe pozdrowionka dla wszystkich :)   Ale czas zapoerdziela .... .
Wczoraj Wisełka :) Rybki zachowywały się bardzo przyzwoicie ale to bardzo ...ani razu nie przeszkodziły w  wypoczynku nad wodą , pełen relaks , katering i zimny żubrrrrrrrrrrrrr :) (2016/05/22 12:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.