Wieprz - Najlepsze miejsca na rzece Wieprz woj lub

/ 12 odpowiedzi
Poszukuję dobrych miejsc na spinning na rzece wieprz... z gory dzieki za jakies info

Wedkarz60


Witam . Na rzece wieprz w lubelskim fajne miejsca są w Jeziorzanach ( często strażnicy z ryk przyjeżdżają na kontrole do jeziorzan ) odcinek to od jeziorzan do blizocina . Ładne szczupłe łowiłem z kolegą na tym odcinku mój rekord tam to szczupak 4.60 kg a takie po 2 kg to na jednej wyprawie trafialiśmy nawet po 5 sztuk nie liczę już pistoletów małych . Ładne brania szczupłego były wrzesień pazdziernik teraz już lipa . Często też sporo wędkarzy jezdzi na wieprz od strony składowa ( jedziesz do jeziorzan przejedziesz przez most na rzece wieprz i zaraz jest po prawej stronie droga z płyt betonowych skręcasz w ta drogę i masz tam miejsca od strony składowa) . Do tego ładne szczupłe łowili w Drążgowie ( jak jedzie się z tej strony od trasy moszczanka kock to za miejscowością drążgów przed mostem na wieprzu skrecasz w prawo i tam sa też fajne miejsca . Jeszcze łowią szczupłe w pogonowie tam jest kilka jezior no i obok rzeka wieprz . Oprócz tego jest  tzw czarny dół ( jedziesz kolego do Baranowa udajesz się w kierunku dębczyny i na końcu baranowa będzie polna droga w prawo i w lewo to ty skręcasz w lewo jedziesz ok 2 km polną droga dojedziesz do rzeki wieprz i jest rozjazd dróg przy samej rzece to ty skręcasz w prawo i dojedziesz do czarnego dołu .Ładne tam jest starorzecze takie jak gdyby o długości ok 2 km tam też sa fajne miejsca . pozdro (2011/11/22 20:02)

mateucha6


dzięki wielkie pozdrawiam (2011/11/22 20:36)

u?ytkownik52132


Witam . Na rzece wieprz w lubelskim fajne miejsca są w Jeziorzanach ( często strażnicy z ryk przyjeżdżają na kontrole do jeziorzan ) odcinek to od jeziorzan do blizocina . Ładne szczupłe łowiłem z kolegą na tym odcinku mój rekord tam to szczupak 4.60 kg a takie po 2 kg to na jednej wyprawie trafialiśmy nawet po 5 sztuk nie liczę już pistoletów małych . Ładne brania szczupłego były wrzesień pazdziernik teraz już lipa . Często też sporo wędkarzy jezdzi na wieprz od strony składowa ( jedziesz do jeziorzan przejedziesz przez most na rzece wieprz i zaraz jest po prawej stronie droga z płyt betonowych skręcasz w ta drogę i masz tam miejsca od strony składowa) . Do tego ładne szczupłe łowili w Drążgowie ( jak jedzie się z tej strony od trasy moszczanka kock to za miejscowością drążgów przed mostem na wieprzu skrecasz w prawo i tam sa też fajne miejsca . Jeszcze łowią szczupłe w pogonowie tam jest kilka jezior no i obok rzeka wieprz . Oprócz tego jest  tzw czarny dół ( jedziesz kolego do Baranowa udajesz się w kierunku dębczyny i na końcu baranowa będzie polna droga w prawo i w lewo to ty skręcasz w lewo jedziesz ok 2 km polną droga dojedziesz do rzeki wieprz i jest rozjazd dróg przy samej rzece to ty skręcasz w prawo i dojedziesz do czarnego dołu .Ładne tam jest starorzecze takie jak gdyby o długości ok 2 km tam też sa fajne miejsca . pozdro


kolego a w okolicach Lubartowa są jakieś fajne miejsca.mam tam rodzinę i pewnie będę tam wędkował........ (2011/11/23 09:11)

michalosim


od kijan i w strone lubartowa (2011/11/23 22:33)

u?ytkownik52132


od kijan i w strone lubartowa



no serdeczne dzięki kolego.....pozdrawiam ....C&R...NO KILL... (2011/11/25 16:47)

Wedkarz60


Witam . Ja tak nawet dobrze jestem obczajony na odcinku rzeki wieprz o Jeziorzan do Pogonowa ( czyli jeziorzany , blizocin , składów , sobieszyn , drążgów , baranów, i pogonów ) pozdro (2011/11/25 17:10)

mateucha6


to opisz kolego te miejsca i jak tam dojechac pozdrawiam (2011/11/27 19:07)

u?ytkownik52132


od kijan i w strone lubartowa


a na jakiego drapieżnika najlepiej się nastawić i jakie tam będą najlepsze przynęty.... (2011/11/28 14:09)

mateucha6


najczęstszymi rybami na spinning jakie łowilem na rzece wieprz były szczupaki co prawda wiekszosc niewymiarowych ktore od razu trafiały szybko do wody nastepnie okonie, które czasem trafiaja sie ladne okazy jak na okonia. Co do połowów na grunt to niewielkie sumy ale to w zaleznosci na co lowimy trafiaja sie bolenie (rzadko), leszcze itp. pozdrawiam (2011/12/08 15:48)

Orsi1


Podobno w stronę Kocka też są dobre miejscówkiPołamania kija :P (2011/12/09 16:17)

u?ytkownik52132


Podobno w stronę Kocka też są dobre miejscówkiPołamania kija :P


No dzięki kolego...co do kierunku na kock to już wiem o co biega....pozdrawiam... (2011/12/09 16:31)

piotrowina28


czemu tak długo nikogo nie ma na forum? jak myślicie gdzie można teraz na majówke pojechać na rzeczkę żeby realnie połapać rybek? jastem z woj.lubelskiego interesuje mnie np.wieprz (2012/04/26 22:45)