Wędkowanie ze sprzętu pływającego - Paprocany

/ 41 odpowiedzi / 2 zdjęć
Artur z Ketrzyna




pewnie że to nadużycie ze strony PZW
mi się w głowie nie mieści że Artur może bronic swoimi wywodami działalności PZW
Artur z jakiej okazji ma prawo pobierać kasę PZW od swoich członków za używanie sprzętu PZW,przecież to nasz sprzęt ,mój twój i milionów innych naiwniaków z całej Polski.
Jeśli nie mam racji to mi napisz za co PZW zakupiło ten sprzęt,ja mogę się tylko domyślać że to ze  składek członkowskich ,czyli sprzęt jest członków i nie powinni za to płacić ,jeśli ze sprzedaży ryb to też nie powinno się płacić bo ryby należą do nas i my zapłaciliśmy za narybek




Zugspize (kur... jeszcze bardziej pokręconej nazwy nie mogłeś wybrać?)

Jeśli bronię w czyś PZW to tylko w tym co uważam za zgodne z prawem i słuszne. A jak byś nie zauważył to też krytykuję za wiele innych rzeczy.

Tak sprzęt jest zakupiony za wspólne pieniądze. Z porawką:
Zakup okręgu jest za składki jakie wpływają do okręgu. Czyli własność okręgu i jego członków.

Łatwiej i klarowniej to opisać na postawie Koła.
Ono ma środki tylko i wyłącznie ze składki członkowskiej swoich członków. Dokładnie ok 30% tej składki. Do tego za egzaminy jakie przeprowadza i o ile pozyska jakieś inne środki. Tak więc jeśli chodzi o koło to jest włączalność koła i jego członków.
I teraz wracając do zakupu łódek. Koło je kupuje za pieniądze koła. Tak więc jest to mienie koła. Ale to trzeba utrzymać. Tak więc dlatego ustala się składkę by za ich użyczenie by mieć na ich utrzymanie itd.
Dlatego wiele kół nie che budować kładek czy też zakupować łódek. Bo to trzeba utrzymać, a do tego ktoś musi przy tym chodzić. I jak by nie było, nikt nie che wolnego czasu poświęcać w nieskończoność dla innych bez rekompensaty za utracony czas. Można zatrudnić człowieka, jak też wyznaczyć dyżury itd. Na to są różne sposoby. A taka sładka wlaśnie temu służy, by mieć za co utrzymać ten sprzęt, i by tym nie obciążać tych którzy z tego nie korzystają. (2015/06/29 17:15)

Artur z Ketrzyna


I wypożyczanie sprzętu a zakaz używania własnego to 2 różne sprawy. Choć tu jedno wykluczyli na korzyść drugiego. I z tym się nie zgadzam. Cyba że jest to łowisko specjalne. Które ma się samo utrzymać. (2015/06/29 17:20)

Piotr 100574


co ci się nie podoba w nazwie,spójrz na swoją (2015/06/29 18:38)

kedzio


Po raz pierwszy mi się twoja gadka spodobała. (2015/06/29 19:04)

Artur z Ketrzyna


co ci się nie podoba w nazwie,spójrz na swoją

Się nie bulwersuj, ani nie obrażaj. Porostu to ciężko wymówić jak i napisać.
Moja to moje imię i skąd pochodzę.

Zugspitze – najwyższy szczyt górski w Niemczech. (2015/06/29 19:47)

Piotr 100574


Zugspitze to Zugspitze a zugspize jest tylko jeden,ja się nie bulwersuję ani nie obrażam (2015/06/29 19:57)

kedzio


Czy jeśli założę tu konto o nazwie " GIEWONT" to też dostanę opier*l? (2015/07/02 14:08)

Artur z Ketrzyna


Czy jeśli założę tu konto o nazwie " GIEWONT" to też dostanę opier*l?

Kedzio a czy kolega zugspize dostał opr?

Zugspize (kur... jeszcze bardziej pokręconej nazwy nie mogłeś wybrać?)

No faktycznie jest o opr zwłaszcza w twoim stylu :-) (2015/07/02 21:34)

Piotr 100574


Kolego Arturze spójrz na mój awatar,to ręce które leczą ,adin ,dwa tri czetyry i już jesteś spokojny i powieki opadają Arturze ,dobrej nocy ,jutro znów wstanie słońce ,będziesz uleczony he he :))))))))jutro o 21 ,00 powtórzymy seans (2015/07/02 21:56)

Artur z Ketrzyna


Kolego Arturze spójrz na mój awatar,to ręce które leczą ,adin ,dwa tri czetyry i już jesteś spokojny i powieki opadają Arturze ,dobrej nocy ,jutro znów wstanie słońce ,będziesz uleczony he he :))))))))jutro o 21 ,00 powtórzymy seans

Raczej twój seans przydał by się Kedziowi. :-) (2015/07/02 22:04)

Piotr 100574


Ja Kedzia znam osobiście , przedyskutowalem z nim pare godzin podczas wędkowaniai znam jego podejście do wedkowania i podejście do całego pzw, on ma to podejście całkiem zdrowe , nie musi korzystać w tym przypadku z pomocy (2015/07/03 09:12)

kedzio


Noooooooo! Ale mnie kolega pogłaskał! Normalnie mnie się przyjemnie zrobiwszy! (2015/07/03 12:27)

Piotr 100574


Kolego Arturze wybiła 21 ,00 zaczynamy,usiądź wygodnie odrzuć puszkę po browarku i jedziemy z uzdrawianiem bo czasu dziś za wiele nie mam:)
adin,dwa,drei fuer,funf............. i usnąłeś:)za chwilę obudzisz się lekki jak głodny kormoran i pomyślisz gdzie tu by wyskoczyć na kilowanko a nie siedzieć przed kompem i wmuszać swoje mądrości nam biednym słuchaczom,seks ,siedem i budzimy się Arturku budzimy się do cholery bo kawa mi stygnie,jutro o 21 lecimy dalej z uleczaniem ,pozdrawiam (2015/07/03 21:05)

Artur z Ketrzyna


Ja Kedzia znam osobiście , przedyskutowalem z nim pare godzin podczas wędkowaniai znam jego podejście do wedkowania i podejście do całego pzw, on ma to podejście całkiem zdrowe , nie musi korzystać w tym przypadku z pomocy

Zapraszam do siebie. Pogadamy w realu.
Wtedy też będziesz mógł się o mnie wypowiedzieć pozytywnie :-)
I może spojrzysz inaczej na to całe PZW zepsute przez pseudo działaczy. Ujżysz dlaczego jest tak nie inaczej, itd. (2015/07/03 22:53)

Iras1975


Kolego Arturze wybiła 21 ,00 zaczynamy,usiądź wygodnie odrzuć puszkę po browarku i jedziemy z uzdrawianiem bo czasu dziś za wiele nie mam:)
adin,dwa,drei fuer,funf............. i usnąłeś:)za chwilę obudzisz się lekki jak głodny kormoran i pomyślisz gdzie tu by wyskoczyć na kilowanko a nie siedzieć przed kompem i wmuszać swoje mądrości nam biednym słuchaczom,seks ,siedem i budzimy się Arturku budzimy się do cholery bo kawa mi stygnie,jutro o 21 lecimy dalej z uleczaniem ,pozdrawiam


Ze 2-3 razy dziennie i by wcięło naszego "wodzireja" na jakiś czas. ;)  (2015/07/03 23:03)