Wędkowanie z plaży - Ustka

/ 7 odpowiedzi
Witam,
Wybieram się na weekend majowy do Ustki. W sobotę rejs na dorsza ale w piątek i niedziele chciałbym spróbować z plaży bądź mola.
W którym miejscu w Ustce najlepiej zapolować na belonę (i czy już się pojawiła)?Gdzie i jak polecacie tam łowić? 
Kubakolotko14


koło trzeciego molo a jak nie będzie brało to możesz iść na noc do portu na leszcza lub na glówke portu to może flądre złapiesz (2017/01/24 00:10)

Sith


Kuba, nie uważasz, że ta rada udzielona po niemal dwóch latach trochę jest spóźniona? :))) (2017/01/24 05:41)

Kubakolotko14


niby racja ale jak by chciał jechać też w tym roku to się przyda (2017/01/27 14:19)

mijon


może ku zaskoczeniu ale odpowiedź trafna...
w tym roku też się wybieramy

próbowaliśmy w Ustce przy trzecim molo, w porcie, na główkach ale efektów nie mieliśmy

planujemy pojechać w weekend majowy Ustka-Orzechowo i powalczyć
jakieś rady na ten termin ?  (2017/04/18 08:31)

Kubakolotko14


narazie na morzu nic nie bierze (2017/05/24 11:57)

Frisk


Witam, to bardzo ryzykowne stwierdzenie. Nie ośmieliłbym się napisać czegoś takiego. (2017/06/09 19:55)

jaguar56


Siemka, w tym roku padło że wracamy po 10 latach do Ustki. I tu pytanie działo się coś ostatnio w okolicy Ustki? Ponieważ nie tylko surfem człowiek żyje to czy w porcie coś ciekawego udaje się złapać. Jakie łowisko do surfa byście polecili oprócz oklepanego Orzechowa(mam za daleko pieszo a samochód też będzie miał urlop), gdzie zasadzić się w porcie z gruntówką lub spławikiem? Czy ten cypel na który przesówa sie kładka gdy coś przepływa kanałem można wejśc? Nie gonią z tamtąd? Tam właśnie te 10 lat temu wchodziło się i brały piękne płocie i okonie na garnele na spławik jak i gruntówkę. Z wędkarstwem plażowym mam już od kilku lat doświadczenie, czasem tylko urlopowe a czasem częściej. Z ustk mam właśnie największe ryby z Bałtyku. Dwa węgorze po 1,5 kg w tym jeden złapany na zestaw śledziowy, przy czym dwa haki miał w pysku a na pozostałe nadział sie podczas walki. W Ustce także miałem prawdopodobnie branie łososia bo zerwał mi cały zestaw na surfa. Miejscowi mówili że po chcarakterystycznym odjeździe i wlace poznali że był to duzy łosoś. (2018/07/02 10:06)