Wędkarstwo spławikowe filmy - filmy wędkarskie

/ 3 odpowiedzi
witam ma pytanie czy łowił ktoś na jeziorze Bytyń wielki chodzi mi o to na co najlepiej łowic dotyczy to np lin karaś płoć karp czy ma ktoś  sprawdzone sposoby prosze o odpowiedzi
u?ytkownik559


Kolego skontaktuj się w tej sprawie z naszym portalowym kolegą o nicku mydi. On zdaje się zna to jezioro dokładnie. Tu masz link do jego bloga>>>.
Pozdrawiam (2009/12/10 21:12)

Tietuf


[quote]
Kolego skontaktuj się w tej sprawie z naszym portalowym kolegą o nicku mydi. On zdaje się zna to jezioro dokładnie. Tu masz link do jego bloga>>>.
Pozdrawiam[/quote]


sądże iż koledze Damiano747 nie chodzi o teń bytyń a o bytyń za wałczem w kierunku na szczecin.
jeśli tak to sprecyzuj pytanie ponieważ Bytyń Wielki jak sama nazwa wskazuje jest jeziorem dużym a zarazem bogatym w rybki i sporo zależy od miejsca w jakim chcesz wędkować.
pozdrawiam (2009/12/13 13:06)

Damiano747


tak chodzi o bytyń za Wałczem a łowił kolega tam bo mam zamiar w przyszłym roku tam wyruszyć i nie bardzo wiem w którym miejscu najlepiej łowić i na co najlepiej bo jezioro jest wielkie wiec jak kolega tam jeździł to wszystko się  przyda  każda rada (2009/12/14 20:40)