Wasz sposób na karpia na cegielni :)

/ 2 odpowiedzi
Witam jestem tu nowy. Łowi ktoś z was na cegielni  na karpia ? Jeśli tak podajcie jakiś sposób i przynętę na karpia :) Bo dziś o 5 rano siedziałem i czychałem na karpia miałem dobra zanętę i nic brały tylko małe płotki :/ Podpowiedzcie mi jakieś sposoby na karpia i jeśli można to i miejsca.
u?ytkownik57785


Witam jestem tu nowy. Łowi ktoś z was na cegielni  na karpia ? Jeśli tak podajcie jakiś sposób i przynętę na karpia :) Bo dziś o 5 rano siedziałem i czychałem na karpia miałem dobra zanętę i nic brały tylko małe płotki :/ Podpowiedzcie mi jakieś sposoby na karpia i jeśli można to i miejsca.



Napisz coś więcej o sprzęcie jaki masz, o zestawie, na co łowiłeś, czym zanęcałeś, coś o tym łowisku itd, a na pewno koledzy karpiarze Ci pomogą wtedy.

(2011/05/07 19:35)

karpxd


Mój sprzęt to wendka na karpia  z miękką szczytówką narazie jest tylko za 150 zł bo nie mam narazie dosc funduszy na lepsze wędki . Łowisko to glininka jest bardzo głeboko łowiłem na kukurydze białego robaka i Ziemniaka Zanęcałęm Truskawkowa zanęta na karpia dosypałem olejku waniliowego i ziemnikaów . (2011/05/07 20:38)