W niedzielę na ryby

/ 18 odpowiedzi
witamw niedzielę zamierzam wybrać się na ryby duży zbiornik wodny 4,5ha frankizamierzam łowić na spławik karp itp spinning okoń ew. przyłów w postaci szczupaka(każda ryba wraca do wody)i tu pytanie nie nęciłem i czy mam szanse na złowienie jakiejś ryby?
ororo


Sam ciekaw jestem bo i ja jadę w niedziele tylko na trochę większy zbiornik tez nie nęcę.Zobaczymy co to będzie:) (2012/03/23 19:10)

Diablo


Niestety nie masz szans (2012/03/23 19:17)

przemo1980


Szkoda niedzieli, siedz w domu i patrz w telewizor.
Ryby się potopiły :) (2012/03/23 19:38)

jakubnob


heh... polecam Polsat dzisiaj Tylko taniec w niedziele tylko muzyka w czwartek hotel 52 codziennie pierwsza milosc i po kazdym filmie niespodzianka 45minut reklam Jeeee tylko czekam by ujrzeć tą starą "zadbaną" gebe krzyśka Ibisza Dx


to juz wole zatrudnic sie jako wolontariusz i zacząć uczyć rybki pływać

Ps. jak zobaczycie rybe plynaca stylem klasycznym to moja i wara od niej  bo was Pandy zjedzą (2012/03/23 20:09)

krucyemen


Witam ja też wybieram się na szczupaka byłem dziś zobaczyć co się dzieje i jestem zadowolony szczupak ładnie żeruje i nwm czy nie wybiorę się na leszcza i to nie prawda że ryby się potopiły trzeba tylko się nastawić pozytywnie  (2012/03/23 20:19)

Diablo


Witam ja też wybieram się na szczupaka byłem dziś zobaczyć co się dzieje i jestem zadowolony szczupak ładnie żeruje i nwm czy nie wybiorę się na leszcza i to nie prawda że ryby się potopiły trzeba tylko się nastawić pozytywnie 



To jest tarło a nie żerowanie :) (2012/03/23 20:39)

krucyemen


kolego nie ucz ojca dzieci robić  (2012/03/23 21:25)

Diablo


kolego nie ucz ojca dzieci robić 



He he he Nie chce Cie uczyć dzieci robić. Chciałbym Cie nauczyć że własnie teraz szczupak robi dzieci i nie powinno mu się w tym przeszkadzać. (2012/03/23 21:34)

krucyemen


kolego nie ucz ojca dzieci robić 



He he he Nie chce Cie uczyć dzieci robić. Chciałbym Cie nauczyć że własnie teraz szczupak robi dzieci i nie powinno mu się w tym przeszkadzać.

Kolego ja wiem kiedy szczupak robi dzieci i jestem mu za to wdzięczny bo jest co łapać  (2012/03/23 21:37)

Diablo


kolego nie ucz ojca dzieci robić 



He he he Nie chce Cie uczyć dzieci robić. Chciałbym Cie nauczyć że własnie teraz szczupak robi dzieci i nie powinno mu się w tym przeszkadzać.

Kolego ja wiem kiedy szczupak robi dzieci i jestem mu za to wdzięczny bo jest co łapać 



No to skoro wiesz że ma tarło to dlaczego idziesz go łowić? (2012/03/23 21:40)

HeadAche


kolego nie ucz ojca dzieci robić 



He he he Nie chce Cie uczyć dzieci robić. Chciałbym Cie nauczyć że własnie teraz szczupak robi dzieci i nie powinno mu się w tym przeszkadzać.

Kolego ja wiem kiedy szczupak robi dzieci i jestem mu za to wdzięczny bo jest co łapać 



I  nie zapomnij dodać ze na prywatnym będziesz łowił bo Cie tu zaraz zjedzą. . .

(2012/03/23 21:43)

HeadAche


witamw niedzielę zamierzam wybrać się na ryby duży zbiornik wodny 4,5ha frankizamierzam łowić na spławik karp itp spinning okoń ew. przyłów w postaci szczupaka(każda ryba wraca do wody)i tu pytanie nie nęciłem i czy mam szanse na złowienie jakiejś ryby?


Czytając niektóre wypowiedzi mam wrażenie ze dla niektórych wędkarzy okres ochronny oznacza zakaz zabierania ryby a nie ZAKAZ POŁOWU.

Jeśli planujesz łowić szczupaka to to już nie jest przyłów a połów. 


W czwartek 4h nad wodą i nawet pukniecia. Karp raczej jeszcze nie żeruje.

(2012/03/23 21:50)

krychu26


kolego chcę łowić okonie a że jakiś szczupak się uwiesi to nie moja wina mam nie łowić na spina bo mi może szczupak weźmie???? (2012/03/24 07:32)

HeadAche


Wielu wędkarzy własnie tak robi. (2012/03/24 08:05)

jakubnob


a ja lowie na spina tylko zdala od miejsc tarla :)) chodze czasami na tarlo popatrzec jak ladnie sie rybki wykladaja (2012/03/24 11:49)

damian22777


Jak czytam o celowym łowienie ryb w okresie ochronnym (nawet jesli piszecie, że je wypuszczacie) lub tak jak krzychu26 napisał "kolego chcę łowić okonie a że jakiś szczupak się uwiesi to nie moja wina mam nie łowić na spina bo mi może szczupak weźmie????" to utwierdzam się w przekonaniu, że wiele osób nie powinno wcale łowić. Łowienie szczupaków a łowienie jazi/kleni/okoni to zupełnie inna bajka i całkowicie inne przynęty i da się wybrać takie, których nie zaatakują szczupaki a będą bardzo skuteczne na jazie klenie itp. . Nie chce się dalej rozpisywać na ten temat- wiecie o co chodzi. Na prywatnych- ok, nie mam nic przeciwko, ale jesli chcecie łowić tak na wodach PZW- zmiencie hobby, bo to najwidoczniej nie jest dla was. (2012/03/24 14:05)

bobus86


witamw niedzielę zamierzam wybrać się na ryby duży zbiornik wodny 4,5ha frankizamierzam łowić na spławik karp itp spinning okoń ew. przyłów w postaci szczupaka(każda ryba wraca do wody)i tu pytanie nie nęciłem i czy mam szanse na złowienie jakiejś ryby?

przyłów w postaci szczupaka-zartujesz?jeszcze jest nietykalny daj im swiety spokuj
oczywiscie szanse masz jak najbardziej.polecam plytkie naslonecznione wody gdzie woda sie szybciej nagrzewa pozdrawiam (2012/03/24 19:15)

krychu26


haha na okoniowego twistera 2,5cm wziął mi szczupak tak samo jak na okoniową blaszkę (2012/03/26 16:28)