Tanie woblery-marne wyniki

/ 41 odpowiedzi
jannowywpoznaniu


u mnie jaxony naprawdę są skuteczne drugi plus to barwy bardzo podobne do naturalnych
w poprzednim sezonie imitacja uklei 7cm była hitem
które to porażka jakie modele ?no i dlaczego?
(2015/11/08 13:39)

Dziku


A dla mnie uklejo podobne Jaxony Attracty to prawdziwe killery na sandacze i wielokrotnie robiły robotę. No i bardzo ważne - są tanie, co w moich pełnych zaczepów łowiskach jest bardzo istotną cechą.  (2015/11/08 18:36)

JOPEK1971


A dla mnie uklejo podobne Jaxony Attracty to prawdziwe killery na sandacze i wielokrotnie robiły robotę. No i bardzo ważne - są tanie, co w moich pełnych zaczepów łowiskach jest bardzo istotną cechą. 







To prawda,ale nie wychwalaj bo dystrybutor cenę podniesie ;) (2015/11/08 23:39)

Dziku







To prawda,ale nie wychwalaj bo dystrybutor cenę podniesie ;)


Ups , mam nadzieję, że tu nie zagląda ;) (2015/11/09 09:21)

Sith


No cóż, każdy ma "swoich znajomych", osobiście wolę KENART-a.
Co do ceny, to przyszły sezon wydaje się "przekichany", bo wszyscy dystrybutorzy przymierzają się do podwyżki. Warto już teraz pomyśleć o zaopatrzeniu.

Ciekawe co powiecie na:
- Holo Select Hiper Jerk
Holo Select Plusk
-
Holo Select Popper 
- HOLO SELECT Lapros
-
Holo Select Karaś
- Holo Select Ferox
Jakoś nie sprawdzają mi się i uważam, że ich praca też pozostawia dużo do życzenia, chyba, że ja ich nie umiem wykorzystać. W stosunku do KENART-a i SALMO pozostają daleko w tyle. (2015/11/09 09:28)

Haryyy5


Mi jakoś na woblery jaxona nic nie bierze. Za to na spro nie mogę narzekać bo trochę połapały. Co wędkarz to inne doświadczenia. Mi na ten przykład na wychwalane gumy savege gear soft4play jeszcze nic się nie złapało chociaż trochę w arsenale ich mam ale obecnie już nie używam w zasadzie.


A jakie budżetowe woblery byście mogli polecić ? Trochę za dużo urywam przynęt żeby łowić salmo czy rapalami.  (2015/11/09 10:11)

JOPEK1971


No cóż, każdy ma "swoich znajomych", osobiście wolę KENART-a.
Co do ceny, to przyszły sezon wydaje się "przekichany", bo wszyscy dystrybutorzy przymierzają się do podwyżki. Warto już teraz pomyśleć o zaopatrzeniu.

Ciekawe co powiecie na:
- Holo Select Hiper Jerk
Holo Select Plusk
-
Holo Select Popper 
- HOLO SELECT Lapros
-
Holo Select Karaś
- Holo Select Ferox
Jakoś nie sprawdzają mi się i uważam, że ich praca też pozostawia dużo do życzenia, chyba, że ja ich nie umiem wykorzystać. W stosunku do KENART-a i SALMO pozostają daleko w tyle. 











Powiem szczerze że z woblerów które wymieniłeś łowiłem tylko na karasia i zdał egzamin,reszta pewnie też by się sprawdziła,podstawą jest odpowiednie dobranie do warunków w łowisku i wiara w przynętę.




(2015/11/09 11:56)

JOPEK1971


Mi jakoś na woblery jaxona nic nie bierze. Za to na spro nie mogę narzekać bo trochę połapały. Co wędkarz to inne doświadczenia. Mi na ten przykład na wychwalane gumy savege gear soft4play jeszcze nic się nie złapało chociaż trochę w arsenale ich mam ale obecnie już nie używam w zasadzie.


A jakie budżetowe woblery byście mogli polecić ? Trochę za dużo urywam przynęt żeby łowić salmo czy rapalami.





Myślę że na Jaxony też byś połowił,tylko Twoja wiara jest słaba do tych przynęt ;) 


(2015/11/09 12:05)

Sith


(...)
A jakie budżetowe woblery byście mogli polecić ? Trochę za dużo urywam przynęt żeby łowić salmo czy rapalami. 


Haryyy5, polecam woblery firmy KENART, są znacznie tańsze od "Salminidów" i "Rapalków" i mają w sobie coś, co stawia je w szeregu dobrych woblerów. ;-)
(2015/11/09 12:45)

jannowywpoznaniu


budżetowe spro ,
jaxon (wymienionych modeli przez Sith nie używałem )
ogólnie poppery są mało łowne ,lepiej kupić podobne woblery typu "żaba" na lato i wtedy można łowić typowo nad samym zielskiem lub w liściach
jakieś 2 no name też posiadam z baaaaaaardzo agresywną pracą i też szczupaki na nie złowiłem



(2015/11/09 17:10)

JOPEK1971


Mi jakoś na woblery jaxona nic nie bierze. Za to na spro nie mogę narzekać bo trochę połapały. Co wędkarz to inne doświadczenia. Mi na ten przykład na wychwalane gumy savege gear soft4play jeszcze nic się nie złapało chociaż trochę w arsenale ich mam ale obecnie już nie używam w zasadzie.


A jakie budżetowe woblery byście mogli polecić ? Trochę za dużo urywam przynęt żeby łowić salmo czy rapalami. 







Jakie woblery Tobie się sprawdzają? (2015/11/10 00:35)

Haryyy5


U mnie zdecydowanie najlepiej spro. Naprawdę fajne nie drogie woblerki.  (2015/11/10 12:20)

JOPEK1971


U mnie zdecydowanie najlepiej spro. Naprawdę fajne nie drogie woblerki. 







Jakich modeli używasz?

(2015/11/10 15:11)

ogtw


Są wyjątki, ten mały chińczyk z grzechotką, latoś jest najskuteczniejszy. (jak dla mnie) (2018/05/16 13:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kaban


Zaglądnijcie na stronę Wob Art :) (2018/05/16 14:13)