Stoper na kulkę proteinową

/ 35 odpowiedzi

Witam , z czego mógł bym zrobic stoper na kulke proteinową??????

Zionbel


Sa gotowe do kupienia ale ja stosuje 1 mada :) (2013/06/11 16:07)

elektryk18


Mój kolega leci kilka ładnych lat na brzózkach zero spinki ale ja wole kupne z Prologica mam pare groszy kosztuje  (2013/06/11 16:41)

karateka994


Moim zdaniem nie opłaca się kupować tych stoperów. Ja wycinam sobie z gumki recepturki kilku milimetrowe paski. Trzyma to się bardzo dobrze, w ogóle nie spada kuleczka. (2013/06/11 16:53)

kamil11269


Można albo kupić albo wyciąć z gałązek, trawy. Może być tej jakiś mały płaski kamyk, który dobrze "przytrzyma". (2013/06/11 19:56)

Robson86


Ja stosuje kawałek patyczka, plastikowe stopery zaśmiecają łowisko... patyczek jest naturalny i daje rade.. to po co kombinować...? tym bardziej że zawsze znajdziesz coś pod nogami. (2013/06/11 20:04)

ArturDabrowski290


Ja kupne stopery miałem tylko jak kupiłem gotowe zawiązane haczyki z włosem, bo były w zestawie :D W mojej okolicy są dwa sklepy wedkarske w żadnym nie ma takich stoperów. Ja je robię z zapałek powycinanych w takie kruciutkie patyczki. (2013/06/12 18:36)

dunster35


Nawet ze zwykłego ciężarka ! (2013/06/12 20:51)

elektryk18


Ja stosuje kawałek patyczka, plastikowe stopery zaśmiecają łowisko... patyczek jest naturalny i daje rade.. to po co kombinować...? tym bardziej że zawsze znajdziesz coś pod nogami.

,,zaśmiecają łowisko'' pokaż mi w jaki sposób, przecież jak by miały zaśmiecać wodę jeśli cię dobrze zrozumiałem to te stopery mijały by się ze swoim celem. (2013/06/12 22:22)

JKarp


CześćZwróciłem uwagę na ten wpis, że niby zaśmiecają...To ich nie wyrzucaj do wody lub w trawę - chyba masz worek na śmieci?JK (2013/06/12 22:57)

tomasz26552


Można albo kupić albo wyciąć z gałązek, trawy. Może być tej jakiś mały płaski kamyk, który dobrze "przytrzyma".



Płaski kamyk hehe a cegła dała by rade (2013/06/13 02:16)

JKarp


CześćKamyk już przerobiliśmy ;-)A teraz przerobimy to:" Nawet ze zwykłego ciężarka !"Znaczy jak można zrobić stoper ze zwykłego ciężarka?
JK (2013/06/13 07:51)

teo


Panowie bez urazy ,ale niekiedy to tu szczena opada. (2013/06/13 08:05)

JKarp


Nie tylko Tobie. Człowiek dowie się takich rzeczy, że największym fizjologom się nie śniło :-)JK (2013/06/13 08:11)

michol


Witam , z czego mógł bym zrobic stoper na kulke proteinową??????


Najlepiej podjedź do pobliskiego sklepu, zakup w granicach od 5zł do 8 zł cała paczka ( około 200 sztuk ). Takie cuś starczy Ci na co najmniej 3 sezony !!!. 
Chciałbym zobaczyć te wasze konstrukcje np po 24 godzinach w wodzie :D  (2013/06/13 09:28)

damiangrzeskowiak


no to dzieki panowie,uzbrajam sie w cegły,cięrzarki,badyle trawe i ruszam na rybki ha ha ha.Chyba skocze do sklepu i kupie stoperki.pozdrawiam. (2013/06/13 20:37)

krychu26


Stopery lepiej kupić. Tanio i dużo. Co do śmiecenia, to wystarczy, że wędkarze będą stanowiska zostawiać po sobie czyste. (2013/07/04 21:13)

zbynio 33


no to dzieki panowie,uzbrajam sie w cegły,cięrzarki,badyle trawe i ruszam na rybki ha ha ha.Chyba skocze do sklepu i kupie stoperki.pozdrawiam.



Witam. Zapomniałeś o kamieniach.;))) Pozdrawiam. (2013/07/23 09:26)

Maja 2013


Ale jaja fajny ubaw ha ha ha ha ha ... (2013/08/02 08:08)

JKarp


Ja rozumiem, że skoro jest dla Ciebie fajny ubaw to wiesz jaki stoper założyć do pelletu 24 mm ?;-))))Dla mnie temat jest co najmniej dziwny ale zobaczymy, czy skoro masz ubaw to zaraz z Ciebie nie będzie ubawu ;-)
JK (2013/08/02 08:39)

Artur z Ketrzyna


Ja stosuje kawałek patyczka, plastikowe stopery zaśmiecają łowisko... patyczek jest naturalny i daje rade.. to po co kombinować...? tym bardziej że zawsze znajdziesz coś pod nogami.

,,zaśmiecają łowisko'' pokaż mi w jaki sposób, przecież jak by miały zaśmiecać wodę jeśli cię dobrze zrozumiałem to te stopery mijały by się ze swoim celem.

Powiedz, ile ryb wyholujesz z wody, i masz na włosie kulkę i stoper?
Właśnie jak spada to śmiecisz...
Otwór w kulce jest tak mały że źdźbło trawy, czy trzcinki ładnie trzyma. I jak wiadomo naturalne produkty są przyjazne środowisku. A myślę że etyka wędkarska powinna nam nakazywać dbanie o czystość już i tak zaśmieconych łowisk.
Nie wspominając  tym że te stoperki często lądują w przełyku i żołądku ryby. Trawkę i trzcinkę to rybka strawi, a gumkę czy inny plastik, to juz nie... (2013/08/02 12:03)

u?ytkownik26223


Ja stosuje kawałek patyczka, plastikowe stopery zaśmiecają łowisko... patyczek jest naturalny i daje rade.. to po co kombinować...? tym bardziej że zawsze znajdziesz coś pod nogami.

,,zaśmiecają łowisko'' pokaż mi w jaki sposób, przecież jak by miały zaśmiecać wodę jeśli cię dobrze zrozumiałem to te stopery mijały by się ze swoim celem.

Powiedz, ile ryb wyholujesz z wody, i masz na włosie kulkę i stoper?
Właśnie jak spada to śmiecisz...
Otwór w kulce jest tak mały że źdźbło trawy, czy trzcinki ładnie trzyma. I jak wiadomo naturalne produkty są przyjazne środowisku. A myślę że etyka wędkarska powinna nam nakazywać dbanie o czystość już i tak zaśmieconych łowisk.
Nie wspominając  tym że te stoperki często lądują w przełyku i żołądku ryby. Trawkę i trzcinkę to rybka strawi, a gumkę czy inny plastik, to juz nie...





Ty to mówisz (piszesz )serio?????jeśli tak to "no koment"........ (2013/08/02 12:20)

JKarp


CześćPowiem Ci Artur, że 99 % kulek zostaje po holu ryby. Chyba, że kulka jest w wodzie 20 lub więcej godzin.Wszystkie patyczki, trawki, źdźbła itd to bardzo lichy pomysł z prostego powodu - nie utrzymają za długo stabilnie kulki na włosie. Przy wyrzucie na powiedzmy 100 m muszę mieć pewność, że kulka jest tak jak ją założyłem.Stoper do kulki to pikuś jak zostanie w wodzie w porównaniu do główek, ciężarków itd.
" Nie wspominając  tym że te stoperki często lądują w przełyku i żołądku ryby. Trawkę i trzcinkę to rybka strawi, a gumkę czy inny plastik, to juz nie..."
Skąd te teorie? Ile razy łowiłeś na kulki ?
JK (2013/08/02 12:31)