Sprzęt wędkarski WFT

/ 7 odpowiedzi
Nie moge nigdzie znalezc tematu gdzie jest poruszany sprzet tej firmy? Pracowal juz ktos z tymi zabawkami :) ostatnio dostalem do rak kreciol NO MONO i wedeczke Ocean Fighter 100-400g 2,40m
alanbelon


przyjacielu WFT to tak naprawdę amerykański PENN tylko robiony we współpracy z Niemcami,a penn to jeden z liderów gdy idzie o sprzęt morski.Śmiało łów tym zestawem.pozdro. (2011/03/29 20:59)

u?ytkownik8129


Bzdura ! WFT czyli World Fishing Tackle to niemiecki dystrybutor sprzętu wędkarskiego z chińskich fabryk coś jak nasz Jaxon Konger czy Mikado Oni nic nie produkują tylko są dystrybutorem mają swoją markę WFT oraz sprzedają  Ryobi bo Ryobi nie produkuje żadnych kołowrotków od około 2001 roku czy wędek tylko użycza chińskim firmom tak jakby licencję i swoją nazwę na produkowanie ich (ponoć Ryobi tylko projektuje je ale wątpię czy to prawda) Przekonałem się o tym ostatnio jak kupowałem Ryobi Arcticę miała być WFT przyszła z innej dystrybucji ten sam taki sam kołowrotek Jak chcesz to mozesz sobie pojechać do tej fabryki zamówić kilka tysięcy sztuk np. Zaubera z dopiskiem ,,alanbelon" lub wedek Ryobi których ta firma nigdy nie produkowała :d (2011/03/29 21:34)

Stefan81


No to ja juz nie kumam. Rozumiem ze sprzedawca w sklepie zachwala sprzet ktory sie nie sprzedaje ale chcialem kupic cos drozszego,sokladnie daiwe a on uparcie trzymal sie tej firmy twierdzac ze jest to firma ktora zajmuje sie tylko morskim sprzetem,z doswiadczenia wiem ze cos co zajmuje sie tylko jedna dziedzina jest dobre aczkolwiek jak maczala w tym chinska fabryka... (2011/03/29 22:03)

u?ytkownik8129


Bzdur Ci nagadał że tylko morskim to ich strona http://www.world-fishing-tackle.de/ przejrzyj sobie katalog i zobaczysz tam różny sprzęt a sprzedawca jak to sprzedawca sprzedaje to na czym ma większy zarobek aczkolwiek absolutnie NIE uważam jakoby WFT było złą firmą dystrybutorem jednak wprowadz Cię w błąd pisząc że to producent i że tylko sprzęt morski mają w ofercie (2011/03/29 22:17)

Stefan81


TROSZKE MNIE WYTRASZYLES TA OPINIA,SPRZET PREZENTUJE SIE SWIETNIE,W MAJU GO PRZETESTUJE TO ZOBACZYMY. A MIALES JUZ DOCZYNIENIA Z TA FIRMA CZY RACZEJ UNIKASZ JEJ JAK OGNIA? (2011/03/30 07:29)

u?ytkownik8129


Jak już Ci pisałem absolutnie NIE twierdzę że to złe produkty tylko stwierdzam że sprzedawca Ci trochę naściemniał co do ich wyrobów to czyste made in china tak jak 99% każdego sprzętu na rynku czyli że jak przypilnują chińczyka to zrobi dobrze a jak nie to odwali manianę ale skoro WFT jest firmą Niemiecką i jest dystrybutorem marki Ryobi na rynek europejski a najważniejsze niemiecki to myślę że ich wyroby będą dobre jakościowo bo wiadomo że kto jak kto ale niemiec nie da sobie bubla wcisnąć :d (2011/03/30 12:42)

klawik93


juz myślałem ze kolejny głupi temat
WTF=what the fuck...  sory :P
połamania (2011/03/30 12:56)