Spławiki własnej roboty - efekty pracy

/ 1050 odpowiedzi / 313 zdjęć
spokojny


Mi też nigdy nie udało się przeciąć trzciny nożyczkami :(, Bogdan Ty musisz być szybki jak Chuck Noris albo przynajmniej Bruce Lee :). (2012/01/23 22:08)

u?ytkownik54091


Ja do niczego nie namawiam i nie zmuszam. Niech każdy robi to co lubi i co w/g niego jest najlepsze. Pozdrawiam Bogdan.

Ja również, jeżeli jest sucha trzcina nożyczkamin zetnę i nic się nie stanie ;)




Na pewno nie próbowałeś jej ciąć? Spróbuj! Na pewno Ci to się nie uda, bo to jest niemożliwe. Żadnej, na prawdę żadnej rurki nawet miedzianej ,aluminiowej, mosiężnej, papierowej lub z innego  metalu, a tym bardziej z trzciny nie przetniesz nożycami. Np. do cięcia rurek miedzianych są specjalne obcinarki. Ale wcale nie odradzam robić z trzciny spławików, wręcz przeciwnie, bo odpowiednio wyważone i ładnie pomalowane, będą spełniały swoje zadanie i brania ryb będą pokazywały czytelnie. Pozdrawiam Bogdan (2012/01/23 22:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik54091


Mi też nigdy nie udało się przeciąć trzciny nożyczkami :(, Bogdan Ty musisz być szybki jak Chuck Noris albo przynajmniej Bruce Lee :).

Grzegorz przecież ja piszę! że nożycami NIE WOLNO ciąć rurek! (2012/01/23 22:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik54091


Mi też nigdy nie udało się przeciąć trzciny nożyczkami :(, Bogdan Ty musisz być szybki jak Chuck Noris albo przynajmniej Bruce Lee :).

Grzegorz przecież ja piszę! że nożycami NIE WOLNO ciąć rurek!

Żadnych rurek. (2012/01/23 22:19)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik54091


Mi też nigdy nie udało się przeciąć trzciny nożyczkami :(, Bogdan Ty musisz być szybki jak Chuck Noris albo przynajmniej Bruce Lee :).

Grzegorz przecież ja piszę! że nożycami NIE WOLNO ciąć rurek!

Żadnych rurek.

A oto efekt cięcia nożycami. Im bardziej sucha tym szybciej pęka. Sprawdzone! (2012/01/23 22:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik54091


Mi też nigdy nie udało się przeciąć trzciny nożyczkami :(, Bogdan Ty musisz być szybki jak Chuck Noris albo przynajmniej Bruce Lee :).

Grzegorz przecież ja piszę! że nożycami NIE WOLNO ciąć rurek!

Żadnych rurek.

A oto efekt cięcia nożycami. Im bardziej sucha tym szybciej pęka. Sprawdzone!

I młody111! Nie obrażaj się i rób swoje. Pozdrawiam Ciebie serdecznie Bogdan (2012/01/23 22:27)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

spokojny


To był taki żart :)  Przepraszam :) (2012/01/23 22:28)

u?ytkownik54091


To był taki żart :)  Przepraszam :)
OK! wcale się nie gniewam. 

(2012/01/23 22:35)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Wasia


Jezeli chodzi o cięcie to polecam brzeszczocikiem :) (2012/01/23 22:44)

Olek


Olek, korpusy toczę sam :)


Jakaś aluzja :) hehehe :)))))))

Ja tylko widziałem taki sam zestaw na wyprz. pewnej firmy "v....a"

pozdrawiam

(2012/01/23 23:07)

spokojny


Nie,tylko dziś mam jakiś "żartowny" dzień he he (2012/01/23 23:11)

ZAMOSCIANIN


Panowie jestem pod ogromnym wrażenie waszej pracy i talentu. Życzę dalszych sukcesów. Jest naprawdę na czym oko zawiesić. Pozdrawiam.  (2012/01/24 09:30)

krychu26


ja zrobiłem z korka wieczorem może wrzuce jak będę miał czas tylko sie nie śmiejcie bo to mój pierwszy spławik (2012/01/24 10:22)

Olek


Witajcie

Dzisiaj kupiłem szpachlówkę do drewna, zobaczymy czy będzie można wykańczać tym ubytki ,krawędzie i przejścia. Wieczorem będą testy :)

(2012/01/24 13:37)

Olek


Pierwsze spostrzeżenia na temat szpachli do drewna - raczej będzie trzeba sobie dać spokój z wykańczaniem spławików szpachlą (wydaje mi się że będzie pękała) poza tym strasznie pije farbę, jak narazie najlepszym (według mnie) sposobem pozostaje wata i cyjanopan. Zobaczymy co będzie się działo z kilkoma spławikami wykończonymi szpachlą - czas pokaże.

Pozdrawiam

(2012/01/26 10:21)

splawik288


witam piękne te wasze spławiki też coś zaczynam sam robic:) lecz mam pytanko jakiego lakieru fluo uzywacie?? z tego co widze to wszystko w spreyu jest a jest jakas farba fluo w puszce???? (2012/01/26 15:43)

Olek


witam piękne te wasze spławiki też coś zaczynam sam robic:) lecz mam pytanko jakiego lakieru fluo uzywacie?? z tego co widze to wszystko w spreyu jest a jest jakas farba fluo w puszce????


Ja nie używam sprey-ów, do tej pory używałem zwykłych lakierów do paznokci 'fluo" ale od niedawna zacząłem używać "akryli" i jestem z nich bardzo zadowolony - rewelacyjne kolory :)

(2012/01/26 19:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Olek


tutaj na tym zdjęciu lepiej widać co to za lakier (2012/01/26 19:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

spokojny


Zadam to samo pytanie :)  może być na priv :) (2012/01/26 20:34)

Olek


w sklepie z akcesoriami "modelarskimi" 5 zł (na allegro są tańsze ale dochodzi przesyłka) (2012/01/26 20:36)

Artur z Ketrzyna


A tak wygląda mojej roboty. Ja by wytoczyć korpus użyłem zwykłej wiertarki z regulacją obrotów. (2012/01/26 20:38)