Silnik elektryczny HAIBO 54LBS

/ 3 odpowiedzi
Witam czy ktos uzytkuje i moze cos napisac o tym wynalazku silnik elektryczny HAIBO 54LBS jest do kupienia z aku 100ah zel i ladowarka za dobra cene ,czy nie bedzie za mocny pradozerny do pontonu kolibri 3m plywanie zalew solinski w dwie osoby waga ok.70kg kazda plus jakies graty .
kostek388


HAIBO czy nikt naprawde go nie posiada ?ponoc sprzedaja sie dosyc dobrze. (2015/05/16 16:11)

Cypis66


Też jestem, a raczej byłem zainteresowany kupnem tego silnika, ale poza tym jedynym sklepem, który można znaleźć w internecie, nie znalazłem żadnej innej oferty, ani informacji o silnikach tej firmy. Popytałem w kilku sklepach wędkarskich i żaden sprzedawca nie miał tych silników w sprzedaży. Ich zdaniem jest to typowo chiński wyrób i nikt nie wie jak długo będzie działał. Zresztą jak jest napisane w ofercie serwis zapewnia tylko dystrybutor. Jak dystrybutor zniknie, to serwis też. I co wtedy? Ja osobiście zrezygnowałem z zakupu tego silnika. (2015/06/26 12:58)

kostek388


witam sory ze tak po czasie odpisuje ja rowniez zrezygnowalem kupilem inny 45lbs do pontonu koli... 3m (2015/07/08 16:40)