Silnik elektryczny Comax 55 lbs maximizer

/ 6 odpowiedzi
witam, szukam ludzi którzy posiadają lub posiadali taki silnik, jak w tytule, chciałbym dowiedzieć się czy warto to cacko kupić.
jak się ma cena do jakości.

http://allegro.pl/nowatorski-silnik-elektryczny-haswing-comax-55-lbs-i5439213649.html
margor1976


no, kupiłem i mam,, na pierwszy rzut oka jest ok i co najważniejsze...JEST MOC...przy nie wielkim zużyciu energii, jak by kto chciał porady na temat comaxa niech pisze, chętnie pomogę. (2015/06/21 18:20)

wasielewskis


No i jak Ci się sprawuje. Ja poszedłem do sklepu z zamiarem kupna Osapiana 55 z Max a z braku dostępności kupiłem Comax'a 55 z Max. Jestem ciekaw twoich spostrzeżeń, bo nie mam pewności czy dobrze zrobiłem. Jak w nim steruje się do przodu lub tyłu? Podobno jest jakoś inaczej niż normalnie, to prawda? Pytam bo jeszcze nie rozpakowałem a opinii na internecie jest mało. Momentem decydującym o zakupie była informacja że jest to metal z aluminium a nie plastik. (2015/06/30 14:15)

marsta


Witm kolegę .Kupilem sobie comaxa 55 lbs i mam problem z przekręceniem śruby o 180 stopni ,nie mam poęcia jak mam to zrobić a w tej instrukcji to nie wiele można co zrozumieć i tak  plywaliśmy kilka godzin ciężko było wrocić  do brzegu. N oi druga sprawa po podlączeniu do aku migają wszystkie kontrolki wskazujące naladowanie aku to wczoraj kupilem jak możesz to pomóż bo  sklep jutro nie czynny Sonar aż w poniedziałek a pasowało by jutro poplywać normalnie Pozdrawiam Marian!!! (2015/10/09 20:20)

Rosebloom


Witam kolegę . Właśnie powoli szykuję się do nowego sezonu i zamierzam kupić silnik COMAX 55 z maximizerem , i jestem ciekaw wiadomości na temat tej maszyny. Z góry dziękuję za wszelkie informacje na ten temat
  (2017/02/19 12:40)

margor1976


silnik jest ok, nie wielkie zużycie energii, dosyć szybki, ale po roku użytkowania wysłany został do serwisu, w środku sezonu padło mi opuszczanie, a raczej podnoszenie elektryczne śruby, dodam że serwis gwarancyjny to wielka kupa, nikt nic nie wie, silnik z Suwałk do Piotrkowa dostarczyłem praktycznie na drugi dzień a serwis trwał ponad miesiąc tragedia, wymiana jednego kabelka który urwał się przy nadmiernym opuszczeniu w dół, z wywiadu przeprowadzonego z pracownikiem serwiu dowiedziałem się że te silniki raczej nie psują się i są ok. wsilnik nie wleziesz, kolega kupił torquedo 2,5 km i wciągu 3 miesiecy 3 awarie a cena 4 razy wyższa.
  (2017/02/19 20:33)

amstaf358


zamiast sprawdzony sprzęt,to Nabywacie jakieś wynalazki........ (2017/02/20 09:34)