Shimano Stradic FJ 4000- opinie

/ 7 odpowiedzi
piotrekOlc


No proszę, komuś tu chyba powoli Battle siada jak takie posty zamieszcza :P
A co do tego Stradica to fajny kołowrotek. Generalnie to prawdziwe Shimano zaczyna się od tego modelu. Na twoim miejscu obczaiłbym jeszcze modele z wewnętrznego rynku japońskiego od Mefisto Fishing, np. http://www.mefistofishing.pl/shimano-exsence-bb-4000hgs-p-919.html  (tylko niestety płytka szpula)
Jeszcze jest Stradic FC made in Japan, a chyba wiesz co to znaczy. Tylko jest ciężki do dostania i ma podwójną korbę :(  
Pozdro i do zobaczenia nad wodą, może w końcu jakiś bolek się skusi na nasze wobki :D (2014/04/14 12:47)

Radoslaw Wysocki


Mój faworyt Made in Japan !!!!! Mimo dużego przełożenia, mechanizm pracuje płynnie i bez większych oporów, jak to bywa w szybkich kołowrotkach. Świetnie sprawdził się przy szybkościowym łowieniu boleni w wiślanych przelewach. Także u zaawansowanych spławikowców znajdzie uznanie przy metodzie odległościowej. (2014/04/14 19:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tusior


No proszę, komuś tu chyba powoli Battle siada jak takie posty zamieszcza :P
Hej, nie siada nie siada, jeszcze swoje nakręci he he:P zastanawiam się nad drugim konkretnym kołowrotkiem, w mojej kolekcji do 2 kija, i tak proszę o radę kolegów po kiju, może pomogą:) 
(2014/04/14 20:21)

piotrekOlc


Do drugiego kija to pewnie kolejny team dragon się szykuje ;)

Z tego co wiem to tego stradica mają chyba w Centrum Wędkarstwa, na pewno mają w Woblerze i też Kuba B. na poznańskiej ma. (2014/04/14 20:47)

Tusior


Witam, muszę dobrze się uzbroić na nadchodzący sezon, który wali już drzwiami i oknami :P Mam kilka opcji na kołowrotek, ale nie wiem, ma który się zdecydować Stradic, Fin-Nor Inshore, Zauber cf, może Penn Conflict lub Lexa od Daiwy hmmm ciężki temat;/ (2014/04/15 21:43)

piotrekOlc


Bartuch, te wszystkie modele, które wymieniłeś są w Centrum W.
Tam na pewno podejmiesz decyzję.

Daj znać jak będziecie jechali to też podskoczę - muszę się uzbroić w kilka wobków ;) (2014/04/16 09:37)