Sea Angler Ustka- opinie

udostępnij: 
Wyprawa 25.11 2016 w porcie  meldujemy się  o godzinie  3:00  zajmujemy stanowiska przed przed godziną 5:00 przyjeżdża armator z załogą armator rozsypuje po pokładzie Sól żeby ktoś się nie poślizgnął ponieważ temperatura była koło zera pierwszy raz się z tym spotkałem o godzinie 6:00 Startujemy przelot na łowisko około dwie godziny pierwsze 2 na płynięcia puste szyper zmienił łowisko i Bingo wszystkie wędki wygięte i tak do 13:00 Najlepszy wynik na kutrze 140 sztuk atmosfera na  bardzo dobra szyper Jeden z lepszych jak nie najlepszy w Ustce jak nikt  nie ciągnął dorsza przez około dwie minuty to odrazu 2 sygnały i nawrót na ławicę z całego serca polecam tą jednostkę nie tylko z powodu złowionej dużej ilości dorsze ale przede wszystkim za starania szypra i Armatura wypłynął z połową składu załatwił noclegi i przechowanie dorsza jeżdżę dużo nad morze ale pierwszy raz spotkałem się z taką profesjonalny ekipą.Admirał i Nautic z Władysławowa są bardzo dobra ale sea angler to najlepszy kuter na którym byłem od początku swojej przygody z dorszami . Chcesz przeżyć wspaniałą przygodą w doborowym towarzystwie to na pewno na tym kutrze Masz jak w banku Teraz minusy żeby nie było tak kolorowo  na pewno  po takim rejsie  jak spotkało naszą siódemkę  największym    jest  ból rąk  bo do tej pory mnie bolą 😁😁😄😋PS zupka grochówka pierwsza klasa typowo wojskowa grochowa
Mirosław Wardach
szczepcio
(2016/12/10 08:17) +1

Potwierdzam to co mówi kolega bo też tam byłem wtedy.Szyper extra kontaktowy człowiek napływał dokładnie na ławice.Pomocnik też fajny oprawiał rybki po połowie i pomagał w razie potrzeby.Kawka extra,zupka grochowa też.Po przypłynięciu do portu rybki do schłodzenia w miejscowej hurtowni i na kwaterkę na małe co nieco.Rano wyjazd rybka zimna i do domu.

Mirosław Wardach
szczepcio
(2016/12/10 08:25) +1

Polecam Sea Angler.

Marek Drozdz
marko71
(2016/12/27 13:23) 0

Witam!!!Na kutrze Sea Angler byłem pięć razy w tym roku.Latem,jesienią i zimą.Jest to średni kuter jeśli chodzi o wielkość ale według mnie to są właśnie jego atuty.Nie czuję sie zbyt dobrze gdy na kutrze jest 20,30 lub więcej wędkarzy którzy sie obijają miedzy sobą,plątają zestawy i etc.Stanowisk jest tyle że każdy wędkarz czuję się swobodnie a i armator stara sie nie zabierać tylu ilu się da mając na względzie komfort łowiących a nie kasę za pełny kuter ludzi,Posiłki i napoje zawsze do oporu,smacznie.Pływałem z trzema szyprami na tej jednostce i żaden nie zawiódł.Wiadomo że nie zawsze na każdym rejsie były efekty Bóg wie jakie ale ja nie narzekam,bez ryby nigdy nie spłynąłem.Sezon zamykam z sumą 186 dorszy miarowych,średnia ponad 37 szt.Szczerze polecam jednostkę Sea Angler na której spędziłem miło czas wśród miłych ludzi i profesjonalnej obsługi.Do zobaczenia w nowym sezonie 2017 i wszystkiego dobrego dla jednostki i załogi SEA ANGLER z USTKI!!!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja