Robinson Diaflex Nano-Core

/ 5 odpowiedzi
Witam.
W jednym ze sklepów internetowych widziałem nowe wędki spinningowe Diaflex nanocore. Spodobały mi się ale trudno coś znaleść w googlach. Posiadałem starego diaflexa i była to dobra wędka. Wszelkie informacje na temat diaflexa na szczupaki i sandacze mnie interesują. Z góry dzięki.
Parabel


Mam tego do 35g  i jest to świetny kij na szczupaki. Byłem świadkiem jak na taką wędkę wyjechał solidny sum i bez jęknięcia dał sobie radę. Jest to bardzo mocne wędzisko. To świetne seryjne wędki.
(2015/11/06 09:26)

sosen82


Diaflex Pike Spin ma dobre parametry i komponenty jak na kij dla ludu. Szybki i mocny. Do łowienia tą wędką używam plecionki 0,12-0,16 i jest całkiem fajnie. Daje radę z gumami i blachami. Najlepiej przed zakupem idź do sklepu i obejrzyj sobie ten kij. Mi się wydawał bardzo delikatny jak na wędkę szczupakową. Fajnie czuć brania na rękojeści.
Do bani jest brak uchwytu na przynętę.  
(2015/11/06 19:29)

PatrykMichalski


Bajeczne wędki, tylko zastanawiam się czy przy tak wysokim module węgla nie będą czasami narażone na jakiekolwiek uderzenia. Mój znajomy zauważył jeszcze jeden problem. Po holu dużego szczupaka - piękna ryba i praca wędki - odkleiła mu się delikatnie pianka od korka przy uchwycie kołowrotka. Widocznie mocne ugięcie wędki to sprawiło  i wygląda brzydko. (2015/12/11 13:54)

Gores


Robinson robi ponoć niezłe kije (sporo wędkarzy chwali droższe modele, sam też mam ale używam na karpie Diplomata i nie narzekam), a co do wspomnianej wędki słyszałem pochlebną recenzję od wędkarza w sklepie.   (2016/01/09 11:56)

mlodyst


Mam tego do 35g  i jest to świetny kij na szczupaki. Byłem świadkiem jak na taką wędkę wyjechał solidny sum i bez jęknięcia dał sobie radę. Jest to bardzo mocne wędzisko. To świetne seryjne wędki.



Super kij!!!! Mam też taki 270/35g i jest mega miałem szanse powalczyć z dużym szczupakiem na tej wędce.Jesienią przetestowałem walory rzutowe i pracę podczas prowadzenia przynęty- genialnie się zachowuje w obu przypadkach. Ja Patryku nie zauważyłem u siebie tego mankamentu a ryba była spora, szczupak miał równe 90 cm i dał niezły popis. Wędka cholernie droga ale warta każdej wydanej złotówki. (2016/01/18 18:44)