Pstrągi 2016 złowione w Polsce

/ 563 odpowiedzi / 164 zdjęć
frgrzesiek


Grisza,w pełni sie z tobą zgadzam.na tym wątku powinno sie chwalic zdobyczami a nie szczuć kogos bo zabral ze sobą rybki.takie prawo wędkarza i nic nikomu do tego jesli jest to w granicach rozsądku.ja osobiscie w 95%wypuszczam a zabieram baaaardzo żadko rybki i to tylko tyle zeby zaspokoic ciekawosc smaku.jednakze zachecam do C&R;)) (2014/01/19 21:06)

pikemeister


Koledzy popieram - gamoniom wstęp wzbroniony na to forum...głośno krzyczeć C&R każdy może. (2014/01/19 21:32)

u?ytkownik105682


Szanowni Koledzy proszę nie zwracać uwagi na Troli internetowych bo im właśnie o to chodzi nie temu służy ten wątek i te forum ,narzucanie z ludzkiego punktu widzenia czyjejś woli drugiej osobie jest czymś bardzo złym ! człowiek wolną wole ma , a im większa ,, 4 litery " w realnym świecie tym większy cwaniak w necie ! pozdrawiam KROPKOMANIAKÓW (2014/01/19 21:57)

wedkarz2309


Sobotni wypad z muchówką - cienizna. Masa kombinacji, aby skusić jakąkolwiek rybę. Nie chciały żreć.
2 pstrągi i 10 lipieni. (2014/01/20 09:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

polobmw


- cienizna.
2 pstrągi i 10 lipieni.


Nie używaj nadaremno słowa cienizna !  ;) (2014/01/20 16:14)

darek-k77


ladny tylko teraz te mrozy (2014/01/21 20:02)

robertxxx62


ladny tylko teraz te mrozy



Szkoda gadać , kurcze miałem nadzieje że  pogoda jeszcze trochę się utrzyma i przynajmniej początki lutego pozwoli pośmigać za kropkiem a tu mrozy zapowiadają , mam nadzieje że to się zmieni . A dla kolegów gratulacje za rybki :) (2014/01/21 20:18)

chrostek


Witam, przepraszam, może troche inny temat, ale skoro jest popularny to spróbuja.  
Koledzy jaka będzie obrotówka-killer na pstrąga ? Wiem, że wszystko zależy od łowiska, kolor itd. ale chodzi mi o taką uniwersalną, na którą macie wyniki. Coś takiego jak wieczna srebrna ALGA na szczupaka
Wiem że kolor srebrny/ srebrny mat/ czy miedziany, 
może byc przyozdobiony na niebiesko, czarno czerwono
Ale jaki kształt skrzydełka? bardziej okrągły, czy może bardziej listek ?? Jak się na to zapatrujecie?Pozdrawiam (2014/01/21 21:15)

u?ytkownik95904


Witam, przepraszam, może troche inny temat, ale skoro jest popularny to spróbuja.  
Koledzy jaka będzie obrotówka-killer na pstrąga ? Wiem, że wszystko zależy od łowiska, kolor itd. ale chodzi mi o taką uniwersalną, na którą macie wyniki. Coś takiego jak wieczna srebrna ALGA na szczupaka
Wiem że kolor srebrny/ srebrny mat/ czy miedziany, 
może byc przyozdobiony na niebiesko, czarno czerwono
Ale jaki kształt skrzydełka? bardziej okrągły, czy może bardziej listek ?? Jak się na to zapatrujecie?Pozdrawiam

Witam, kolego naprawdę polecam użyć wyszukiwarki ponieważ materiału na ten temat jest naprawdę sporo na tym portalu. A tak od siebie to mogę zaproponować Ci obrotówkę tego typu i wg. mnie jest uniwersalna. Pozdrawiam (2014/01/22 11:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

forel


Do kol. Fantastic .W Twoim okręgu jest od kilku lat podwyższony wymiar ochronny pstrąga i lipienia więc ryba 32 cm jest niewymiarowa! Regulamin Krainy Wód P&L. Życzę sukcesów, połamania kija no i  C&R!  

(2014/01/22 12:52)

fantastic


Do kol. Fantastic .W Twoim okręgu jest od kilku lat podwyższony wymiar ochronny pstrąga i lipienia więc ryba 32 cm jest niewymiarowa! Regulamin Krainy Wód P&L. Życzę sukcesów, połamania kija no i  C&R!  


To że w profilu mam Mrągowo to nie znaczy że tam łowię" trzeba bronić swojej rzeki przed nalotem w jakiś sposób". Połamania życzę. (2014/01/22 15:47)

forel


Pozdrawiam  kropiatych z Chojnic?!!! (2014/01/22 16:45)

myku87


Widzę że moje posty zostały usunięte. No ale jak obiecałem to coś dodam. Fotki kiepskiej jakości bo wycięte z filmu.
(2014/01/22 17:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

DelTor0


Piekny kropas Myku :)  (2014/01/22 17:37)

u?ytkownik95904


Ładny kropek gratuluję! A fotki wcale nie takiej złej jakości. Pozdrawiam. (2014/01/22 18:18)

myku87


Mam nadzieję że teraz skończy się krytyka w moim kierunku i usuwanie moich postów. Teraz Ci co tak bardzo krzyczeli niech się wykażą. Chcieliście żebym pochwalił się to macie teraz wasza kolej.     (2014/01/22 19:16)