Przypon na szczupaka i sandacza

/ 59 odpowiedzi / 3 zdjęć
Gredecki


Wolfram odrzucam za jego straszne skręcanie. Zwykłe druty w otulinie stosuję z powodzeniem.


Kedzio - tak tak, plecionka jest spoko jak się ładnie zapnie w rogu pyszczka. Ale jak zacznie wywijać, dostanie trochę luzu i ciach nie ma rybki. (2015/12/13 14:33)

luxxxis


Wolfram odrzucam za jego straszne skręcanie. Zwykłe druty w otulinie stosuję z powodzeniem.


Kedzio - tak tak, plecionka jest spoko jak się ładnie zapnie w rogu pyszczka. Ale jak zacznie wywijać, dostanie trochę luzu i ciach nie ma rybki.





Jak się zapnie w rogu pyszczka to nawet żyłka da radę,twierdzenie że plećka może być z powodzeniem uzywana w połowie esoxa jako przypon jest debilizmem,bo jak inaczej nazwać typa który świadomie naraża rybę na bezpośrednie odpłynięcie w siną dal z galanterią haków w pysku? To sadyzm i zwykła głupota podyktowana zaburzeniami w rozumowaniu,twierdzenie zaś że dzięki temu ma się więcej pobić-czytaj po uzyciu plećki-jest kolejną bzdurą.
Pisząc to odnoszę do słów Kedzio choć pewnie już zaginął w akcji sądząc po dacie wpisu,ciekawi mnie jeszcze czy jego szczupaczki miały już ząbki,chociaż mleczne?
Plecionka przyponem ......chryste.....patrzysz i nie grzmisz.....

(2015/12/13 17:20)

Sith


Luxxxis, lepiej bym tego nie ujął, ale chyba już przyzwyczaiłeś się do pomysłów @Kadzia, użyj Nerwomaxbo nerwy szkodzą wątrobie, ja wolę ją niszczyć czymś bardziej dla ciała ;-)) (2015/12/13 18:09)

luxxxis


Ja jako radykalny abstynent mam przerąbane....Natknę się jeszcze na ze dwie Kedziowe ciekawostki to na bank czeka mnie transplantacja wątroby,kolejne trzy i obie półkule mózgu szlag trafi...Apropo mózgu-Kedziowy jak widzę byłby idealnym organem do przeszczepu-nieużywany....:) (2015/12/14 08:20)

Sith


Ja jako radykalny abstynent mam przerąbane....Natknę się jeszcze na ze dwie Kedziowe ciekawostki to na bank czeka mnie transplantacja wątroby,kolejne trzy i obie półkule mózgu szlag trafi...Apropo mózgu-Kedziowy jak widzę byłby idealnym organem do przeszczepu-nieużywany....:)

Ale zainfekowany, wolałbym nie skorzystać. i nie radzę nawet wrogowi.. ;-)
(2015/12/14 08:31)

u?ytkownik165777


Z powodzeniem stosuje dragonowski self made na wiekszosc metod narazonych na zeby i bardzo sobie chwale -do wyboru mamy rozne srednice , zaciskam samodzielnie bez zbednego zelastwa . (2015/12/14 22:31)

Timur2148


Te linki Jaxon Micro Plus się strasznie skręcają. Czy może ktoś polecić inne. (2015/12/29 10:25)

Sith


Może trafiłeś na podróbkę, bo ja podzielam opinię wyrażoną w tym http://fishing-test.pl/akcesoria-wdkarskie/26-akcesoria/192-jaxon-micro-plus-na-stalowe-przypony teście.
Druga możliwość, to że się popsuł ten wyrób, bo ostatnio używam tylko http://www.wedkarski.com/przypony/8045-przypon-n-titanium-wire-dragon.html, więc moje doświadczenia z Mikro Plus mogą być już nieaktualne. (2015/12/29 11:20)

lynx


Wolfram odrzucam za jego straszne skręcanie. Zwykłe druty w otulinie stosuję z powodzeniem.


Kedzio - tak tak, plecionka jest spoko jak się ładnie zapnie w rogu pyszczka. Ale jak zacznie wywijać, dostanie trochę luzu i ciach nie ma rybki.





Jak się zapnie w rogu pyszczka to nawet żyłka da radę,twierdzenie że plećka może być z powodzeniem uzywana w połowie esoxa jako przypon jest debilizmem,bo jak inaczej nazwać typa który świadomie naraża rybę na bezpośrednie odpłynięcie w siną dal z galanterią haków w pysku? To sadyzm i zwykła głupota podyktowana zaburzeniami w rozumowaniu,twierdzenie zaś że dzięki temu ma się więcej pobić-czytaj po uzyciu plećki-jest kolejną bzdurą.
Pisząc to odnoszę do słów Kedzio choć pewnie już zaginął w akcji sądząc po dacie wpisu,ciekawi mnie jeszcze czy jego szczupaczki miały już ząbki,chociaż mleczne?
Plecionka przyponem ......chryste.....patrzysz i nie grzmisz.....


Popieram to co piszesz.
(2015/12/29 12:53)