Przynęty które trzeba mieć w pudełku

udostępnij: 
Zapraszam na film, który być może trochę pomoże młodym adeptom wędkarstwa. :)

Jakub W
Jakub Woś
(2017/01/10 12:40) 0

Nie tylko młodym:) Z przyjemnością wczoraj obejrzałem, już w notatniku niektore gumy są.

Marcin
GolasDGL
(2017/01/10 13:28) 0

Dokładnie, planujecie zrobić coś o przynętach boleniowych?

Czarny Biały
Przemas83
(2017/01/10 14:52) 0

Świetny materiał , równie dobrze i w odpowiednim klimacie daje Tomek Ace Lewandowski , myślę że o tej porze roku takie filmiki są potrzebne , rozbudzają wyobraźnię wędkarską popartą doświadczeniem z róznych łowisk. Póki co skuło lodem i dla mnie nastał martwy okres wędkarsko i czas na załatwianie zezwoleń na 2017 , ciekawy jestem jak rozwinie się sytuacja z PZW , może się okazać że ten rok będzie przełomowy dla nas wędkarzy.....

Sebastian Kowalczyk
Sebastian Kowalczyk
(2017/01/16 22:41) 0

Dzięki za miłe słowa. Do boleni przykładamy się od długiego czasu ale ciągle czegoś brakuje. Może w tym sezonie się uda. 

Sławek Nikt
SlawekNikt
(2017/01/18 17:25) 0

Akurat to co sprawdziło się na wodach angielskich i niemieckich mnie osobiście nie interesuje. Wolałbym aby w tak ciekawym odcinku było więcej o krajowych wodach także tych mniejszych.

Adrian Sosnowski
sosen82
(2017/01/19 10:51) 0

Akurat to co sprawdziło się na wodach angielskich i niemieckich mnie osobiście nie interesuje. Wolałbym aby w tak ciekawym odcinku było więcej o krajowych wodach także tych mniejszych.

To samo sprawdza się i na naszych wodach. A wgłebiając się w temat to samemu nalezy ruszyć cztery litery i samemu dojść do własnych wniosków. 

Sławek Nikt
SlawekNikt
(2017/01/19 13:43) 0

To samo sprawdza się i na naszych wodach. A wgłebiając się w temat to samemu nalezy ruszyć cztery litery i samemu dojść do własnych wniosków.
Aby się wypowiadać należy czytać ze zrozumieniem, którego jak widzę zabrakło.

Adrian Sosnowski
sosen82
(2017/01/19 14:16) 0

Aby się wypowiadać należy czytać ze zrozumieniem, którego jak widzę zabrakło.

Vice Versa

Bartosz Harasimowicz
Fld
(2017/01/19 15:53) 0

Sebastian fajnie że tu napisałaś. Ja nigdy nie oglądałem korby a po tym odcinku zareklamowanym przez Ciebie w trzy dni lyknalem wszystkie odcinki☺ Pozdrawiam

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja