Przenosiny z koła w trakcie sezonu

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich mam takowe pytanie do znawców tematu kiedy wtrakcie sezonu chce zmienić koło ,ale pozostac wtym samym okregu to musze tylko ponieśc opłate członkowską czy jeszcze jakieś inne?
Artur z Ketrzyna


Opłaty składek już zrobiłeś?
Jak nie, to nie ma żadnych problemów. Idziesz i opłacasz składki w tym które wybierasz. Oni się zwrucą do tamtego koła by pezekazali im twoją kartę/kartotekę członkowską, bądź poproszą ciebie o ich dostarczenie. (tak powinno wygladać, ale często jest tak że poprostu zakładają nową kartę członka)
A jak masz już opłaconą, to idź do tego koła które Ciebie interesuje i z nimi pogadaj. Możliwe że będą chcieli od ciebie wpisowe i dostarczenie im twoich paierków w obecnego koła do którego przynależysz. (2016/04/14 11:10)

pstrag222


mam już opłacone składki, (2016/04/14 11:48)

Romuald55


Opłaty są wnoszone i ważne na wodach całego Okręgu.Przenoszenie do innego Koła dokonuje się najczęściej na poczatku roku w trakcie wnoszenia opłat.W uzasadnionych przypadkach można zmienić Koło w trakcie roku bez dodatkowych opłat.Np zmiana miejsca zamieszkania.Po co,jeżeli bez względu na przynależność do jakiegokolwiek Koła mozna wędkować na wodach Okręgu?...po to by móc brać udział np w zawodach organizowanych przez nowe Koło.Należy pamiętać,że to zarząd koła decyduje o przyjęciu lub nie do społeczności koła.Dlatego należy zwrócić się do zarządu koła do którego zamierza się przejść. (2016/04/14 13:02)

pstrag222


To dlaczego to tylko moja osobista sprawa, no to trzeba sie przejsc i zapytac o pozwolenie (2016/04/14 17:51)