Przelotki w feeder Mikado Golden Lion

/ 4 odpowiedzi
Witam,
mam pytanie odnośnie szczytówek w Feederze Mikado, a dokładnie o przeplotki w nich. Otóż w czerwonej szczytówce trzy ostatnie przeplotki są delikatnie przechylone na jedną stronę względem dwóch poprzednich. Czy jest to jakiś poważny defekt ? Mam się tym przejmować ? Dodam że w dwóch pozostałych nie ma czegoś takiego i przeplotki są w jednej lini.
u?ytkownik102837


Jest to wada fabryczna którą możesz zareklamować. Ten defekt może wpływać tylko na dalekość rzutów a tak po za tym to chyba wszystko powinno być ok. Pozdrawiam Boczny Trok (2014/08/06 20:53)

Jędrula


Witam,
mam pytanie odnośnie szczytówek w Feederze Mikado, a dokładnie o przeplotki w nich. Otóż w czerwonej szczytówce trzy ostatnie przeplotki są delikatnie przechylone na jedną stronę względem dwóch poprzednich. Czy jest to jakiś poważny defekt ? Mam się tym przejmować ? Dodam że w dwóch pozostałych nie ma czegoś takiego i przeplotki są w jednej lini.






No tak to jeszcze nie słyszałem aby ktoś mówił na PRZELOTKI :) Nie masz się czym martwić ,wada fabryczna niestety przy szczytówkach mikado dość często się zdarzająca . Nie powinno to mocno przeszkadzać w trakcie łowienia a jeżeli nie daje Ci to spokoju to idź do sklepu i wymień .



(2014/08/06 21:00)

Braddock95


Sorry jak ktoś mi się tak napisało :D Nie chcę jej reklamować bo dosyć często jej używam, a zakupiłem ją przez internet i pewnie musiał bym odsyłać do sklepy w Warszawie. Ale jakoś sobie poradziłem i bardzo delikatnie kleszczykami przez szmatkę poprostowałem te przelotki :D i już jest wszystko w porządku na szczęście niczego nie uszkodziłem :) (2014/08/06 21:17)

Jędrula


Sorry jak ktoś mi się tak napisało :D Nie chcę jej reklamować bo dosyć często jej używam, a zakupiłem ją przez internet i pewnie musiał bym odsyłać do sklepy w Warszawie. Ale jakoś sobie poradziłem i bardzo delikatnie kleszczykami przez szmatkę poprostowałem te przelotki :D i już jest wszystko w porządku na szczęście niczego nie uszkodziłem :)




Nie jestem pewien czy dobrze zrobiłeś ? W każdym razie nie ma się co stresować bo szczytówki do feedera nie są drogie i można je dokupić w każdej chwili .

(2014/08/06 22:33)