Połów karpia - jaka technika wędkarska?

/ 28 odpowiedzi
u?ytkownik57785


Ja sie czepiam???to ty czego¶ sie do mnie doczepiasz! czy w twoim po¶cie o piciu  był jaki¶ znak???

Zreszt± nie spinaj sie tak boi zawału dostaniesz.
Ty nikomu nie będziesz dyktował kto do kogo ma prawo na forum pisać.

Zreszt±....nie chce mi sie z tob± kłócić.




Do ciebie był ten post o piciu??????????? To czego ....... otwierasz????? To był urywek kawału i napewno nie kierowany do ciebie, a ty swój post skierowałes do mnie, czego sobie nie życzę i żeby¶ mnie oceniał , czy jestem praktykiem, czy nie, bo jajo cie to obchodzi. A alkoholu nie piję wcale.

(2011/03/18 14:47)

patrykwedkarz


przepraszam panów bardzo ale ja tego postu nie założyłem po to by sie panowie kłócili ja o panu nic nie pisałem a ten post został założony po to bym mógł się czego¶ dowiedzieć o wędkarstrie karpiowym a nie o jaki¶ kłótniach i nie bardzo mnie to obchodzi czy kto¶ pije czy nie a zreszt± mam 13 lat i mnie interesuje alkohol (2011/03/18 15:37)

patrykwedkarz


przepraszam panów bardzo ale ja tego postu nie założyłem po to by sie panowie kłócili ja o panu nic nie pisałem a ten post został założony po to bym mógł się czego¶ dowiedzieć o wędkarstrie karpiowym a nie o jaki¶ kłótniach i nie bardzo mnie to obchodzi czy kto¶ pije czy nie a zreszt± mam 13 lat i mnie nie interesuje alkohol
(2011/03/18 15:49)