Pijawki na ciele

/ 5 odpowiedzi
Siedzę sobie na rybkach i staram się coś złowić Przyjechał kolega z synem i jak pyta ?? mówię NĘDZA bo nie wiesz gdzie łowić Rozłożył sprzęt Ja łowiłem w takim fajnym oczku w trzcinach a on zarzuca w same trzciny Złowił chyba ze 2 płotki i zaczep a że znam jego pazerność na jakikolwiek sprzęt wędkarski Mówię że i tak zerwie żyłkę i zerwał ale nie daruje rozebrał się do naga i wchodzi do wody (jest tan ok.70 cm mułu) syn się ze starego śmieje jak cholera ODCZEPIŁ SPŁAWIK i wraca dumny ale jakoś tak dziwnie wychodzi z wody i Co się okazuje ?? ma na worku i nogach tak ze 20 pijawek sam boi się je zerwać MÓWI ZERWIJ JE  ja przecież przyjechałeś z synem całe towarzystwo nad wodą rży ze śmiechu a synek po coś tam właził sam sobie teraz ściągaj te pijawki  w końcu pomogłem mu i szczypcami do wyciągania
haków poodrywałem je z jego CIAŁA teraz nad wodą ma ksywę PIJAWKA
batman0


zto na hak trzebabylo je zakladac :D  (2012/01/01 10:36)

mikser


albo zacząć łowić na jajka (2012/01/01 23:15)

lynx


Powinien częściej tam włazić to pozbył by się zepsutej krwi co mu stara w domu napsuła. (2012/12/19 15:10)

Diablo


To co on tam cały dzień siedział że pijawki zdążyły się dobrać? (2012/12/19 16:15)

u?ytkownik27096


Tak na przyszłość pijawki lepiej nie zrywać tylko posypać odrobiną soli i sama się odklei.  (2012/12/19 18:31)