Pedofile mogą spac spokojnie, ale dzieci nie!

/ 11 odpowiedzi

Polecam artykuł: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,8883569,Szpitale__Remont__Kadry__Ekspresowe_szkolenia__Oto.html


Czyżby kolejna prowizorka? 


----------------------------------

http://poglad.wordpress.com 

u?ytkownik44916


Gdyby to nie było tak żałosne pewnie wybuchł bym ze śmiechu... 

Brawa, panowie, brawa...

Jednak Polska to kraj wielkich możliwości...

:/

(2010/12/30 13:38)

kamils125


taa kolego jak cholera ;/ Polak potrafi;/ (2010/12/30 13:39)

Bromar


  Jak obejżałem we wczorajszych wiadomosciach reportarz na ten temat, to się nogi podemną ugieły, do kamieniołomów skór***synów pogonić a wcześniej wykastrować, nie zasrańcom szpitale fundować, o zgrozo (2010/12/30 14:15)

kamils125


jak chyba pod każdym..  (2010/12/30 14:39)

bluehornet


Zamknąć takiego zaje..ńca w stodole , jaja wkręcić w imadło , a łapę dać brzytwę , wyjąć rączkę z imadła , stodolę podpalić i czekać na efekt końcowy - do ku.wy nędzy . Kolejny przykład , jakie prawa posiadają przestępcy , a jakie ich ofiary !!! To się w pale wprost nie mieści - sanatoria dla pedofilów !!!??? (2010/12/30 15:58)

u?ytkownik52227


Zamknąć takiego zaje..ńca w stodole , jaja wkręcić w imadło , a łapę dać brzytwę , wyjąć rączkę z imadła , stodolę podpalić i czekać na efekt końcowy - do ku.wy nędzy . Kolejny przykład , jakie prawa posiadają przestępcy , a jakie ich ofiary !!! To się w pale wprost nie mieści - sanatoria dla pedofilów !!!???


Bardzo ale to bardzo dobry pomysl!Niestety takie mamy panstwo-lepiej budowac sanatoria dla sk...... niz zadbac o poprawe np.zwyklych szpitali i opieki zdrowotnej dla zwyklych uczciwych ludzi... (2010/12/31 18:49)

u?ytkownik50133


Zamknąć takiego zaje..ńca w stodole , jaja wkręcić w imadło , a łapę dać brzytwę , wyjąć rączkę z imadła , stodolę podpalić i czekać na efekt końcowy - do ku.wy nędzy . Kolejny przykład , jakie prawa posiadają przestępcy , a jakie ich ofiary !!! To się w pale wprost nie mieści - sanatoria dla pedofilów !!!???


Bardzo ale to bardzo dobry pomysl!Niestety takie mamy panstwo-lepiej budowac sanatoria dla sk...... niz zadbac o poprawe np.zwyklych szpitali i opieki zdrowotnej dla zwyklych uczciwych ludzi...

 
ale o czy my mówimy , budują więzienia po parenaście milionów z salami komputerowymi , i gimnastycznymimi , siłownie , telewizory jeszcze brakuje krewetek na obiad a na kolację kawioru... jeździmy po drogach które nie widziały remontów od 20 lat i śmiejemy się z warunków w rosji ... (2010/12/31 23:13)

perwer


A co sądzicie o setkach tysiędzy księzy pedofilów,gdzie za kare zostaja przeniesieni na lepsze stanowisko,lub wymieniaja sie płytami z biskupami.Kosciół tylko w kilku krajach przyznał sie do uprawiania ksiezy na masową skale pedofilską ,gdzie płaci milionowe odszkodowania.Teraz wyobrażcie że idziecie spowiadac sie do księdza ,który wczoraj uprawial seks z dwunastoletnim ,lub dwunastoletnia dziewczyną.Gdzie Bóg,wiem że poruszam cięzki temat ale po wódce mam to w dupie.Jak poruszam kogoś swere moralną to przepraszam ,musze to napisac bo nie ma co ukrywac.Nie mam zamiaru obrazic żadnych uczuc religijnych,ale moim zdaniem kosciół dzisiaj bardzo dalego od religi sie odalił.Jeśli  macie inne zdanie ukrzyżujcie mnie...jestem gotów. (2011/01/01 03:21)

olaf72


Power masz rację
dodam że pedofile w więzieniach nie mają lekkiego życia i dobrze !!!
kumpel siedział w tym samym czasie jak gość który zgwałcił dziecko,było tak:
siedział w oddzielnej celi,na spacerniak wyprowadzali go oddzielnie,w tym czasie jak przechodził przez główny korytarz klawisze nagle znikali ;) specjalnie po to aby inni współwięźniowie mieli szansę na konfrontację z nim (wiadomo jaką),więc życia nie mają lekkiego i chwała Bogu i nie tylko jemu za to,tacy nie są szanowani i nigdy nie będą!!! w hierarchii więziennej.Co do księży mam swoje wypracowane zdanie ;),akurat z takimi przypadkami nie miałem styczności ale czułem się jakbym był w kręgach mafii (wykonywałem zlecenia dla nich,prace remontowe) czarne płaszcze i tylko giwer brakowało.jestem katolikiem ale z nimi nie chcę mieć nic wspólnego to tylko ludzie tacy jak my tylko z większą władzą,a jak wiadomo nie którym do głowy uderza ,przykre ale prawdziwe :( (2011/01/01 04:49)

olaf72


Moim zdaniem nie da się wykorzenić pewnych nawyków!!!
powiedzmy sobie szczerze jesteśmy wędkarzami i niech nam ktoś powie koniec wędkowania!??
to samo z pedofilami,nie można ich leczyć,jedyne wyjście to eliminować!!!
jeśli ktoś ma tak spaczoną psychikę to wiadomo co dalej z takim delikwentem robić , i tak moim zdaniem powinno być !!! teraz na język nawijają mi się różne przeklęstwa na ten temat ,ale wiecie o co chodzi ;) (2011/01/01 05:13)