Opłata studencka w PZW Bielsko-Biała

/ 12 odpowiedzi
Witam serdecznie Szanownych Kolegów!!Moja pytanie odnosi się do wielkości opłaty w PZW Bielsko-Biała. Z tabelki w tym linku:http://www.pzwbielsko.pl/?act=opl_pzw wynika, że są jakieś rodzaje składek. Bardzo proszę o podpowiedź ile zapłacę za pozwolenie na wędkowanie, jeśli robię tę opłatę po raz pierwszy w życiu i posiadam zniżki studenckie (wiek do 24 lat). W grę wchodzi tylko składka członkowska, a może także składka na zarybienie i ochronę wód. (Oczywiście opłata za wpisowe i legitymację to rzecz naturalna o którą nie pytam). 
Bardzo proszę o pomoc za którą już teraz serdecznie dziękuję.
Spawciu


Składkę członkowską  33zlokręgową musisz tez 55zljak juz masz karte to tylko to wyzej a jak nie masz to jeszcze to nizej
Za legitymacje płacisz raz, chyba że ją zgubisz albo zniszczysz. czyli 5zl
Wpisowe też raz chyba że nie zdążysz opłacić przed kwietniem 25zl  (2013/01/11 11:51)

mati3006


Tak, posiadam kartę wędkarską, bo tą miałeś na myśli?? Więc może jeszcze raz :) Mam rozumieć, że jej posiadanie zwalnia mnie z opłaty wpisowego i legitymacji ?? (2013/01/13 09:17)

ryukon1975


Tak, posiadam kartę wędkarską, bo tą miałeś na myśli?? Więc może jeszcze raz :) Mam rozumieć, że jej posiadanie zwalnia mnie z opłaty wpisowego i legitymacji ??








Jeśli opłacałeś zezwolenie któregoś z okręgów PZW w ubiegłym roku to nie placisz w tym wpisowego a legitymacje już powinieneś mieć.
Jeśli jednak nie opłacałeś w tamtym roku zezwolenia to musisz zapłacić wpisowe no i legitymację też jak jeszcze jej nie masz bo mogłeś ją dostać i trzy lata temu jak miałeś jakieś przerwy w opłatach. (2013/01/13 09:36)

withanight88


33+ 55 +25 +5 i +/- 10 "dobrowolnej wpłaty na rzecz koła".


Jeżeli posiadasz kartę wędkarską i wstępujesz do PZW po raz pierwszy. (2013/01/13 10:10)

withanight88


Składkę członkowską  33zlokręgową musisz tez 55zljak juz masz karte to tylko to wyzej a jak nie masz to jeszcze to nizej
Za legitymacje płacisz raz, chyba że ją zgubisz albo zniszczysz. czyli 5zl
Wpisowe też raz chyba że nie zdążysz opłacić przed kwietniem 25zl 




A skąd taka zależność?? Przecież kartę wedkarską wyrabia się w Starostwie, przez koło Pzw(co nie oznacza wstąpienia do PZW) lub kupuje w sklepie wędkarskim. (2013/01/13 10:17)

bluehornet


A skąd taka zależność?? Przecież kartę wędkarską wyrabia się w Starostwie, przez koło Pzw(co nie oznacza wstąpienia do PZW) lub kupuje w sklepie wędkarskim.



Lub kupuje w sklepie wędkarskim ??? :))

(2013/01/13 10:31)

withanight88


A skąd taka zależność?? Przecież kartę wędkarską wyrabia się w Starostwie, przez koło Pzw(co nie oznacza wstąpienia do PZW) lub kupuje w sklepie wędkarskim.



Lub kupuje w sklepie wędkarskim ??? :))




No, jak nie wiszzz?? :):)) Idziesz , mówisz że kartę chcesz zrobić , dajesz zdjęcia i za 3 dni idziesz po odbiór. (2013/01/13 10:38)

ryukon1975


A skąd taka zależność?? Przecież kartę wędkarską wyrabia się w Starostwie, przez koło Pzw(co nie oznacza wstąpienia do PZW) lub kupuje w sklepie wędkarskim.



Lub kupuje w sklepie wędkarskim ??? :))




No, jak nie wiszzz?? :):)) Idziesz , mówisz że kartę chcesz zrobić , dajesz zdjęcia i za 3 dni idziesz po odbiór.








Wczoraj widziałem w jednym z sklepów internetowych możliwość wykupu zezwoleń.
Sklep może sprzedać przez internet a PZW nie umie.:) (2013/01/13 10:45)

mati3006


Dzięki, dzięki !!! :) Już wszystko rozumiem. W moim przypadku po raz pierwszy w życiu będę opłacał składki, kartę mam od jakichś dwóch miesięcy - dopiero co zaczynam przygodę z łowieniem. Moje pytanie może i mogło wydawać się głupie lub banalne, ale nie chciałbym zostać niemile zaskoczony w wysokością składki w kole - dlatego wole się najpierw rozeznać :)  (2013/01/14 17:53)

ryukon1975


Dzięki, dzięki !!! :) Już wszystko rozumiem. W moim przypadku po raz pierwszy w życiu będę opłacał składki, kartę mam od jakichś dwóch miesięcy - dopiero co zaczynam przygodę z łowieniem. Moje pytanie może i mogło wydawać się głupie lub banalne, ale nie chciałbym zostać niemile zaskoczony w wysokością składki w kole - dlatego wole się najpierw rozeznać :) 










Skoro pierwszy raz płacisz to niestety musisz zapłacić wpisowe i za legitymację którą otrzymasz.
Czyli tak:


33+ 55 +25 +5 i +/- 10 "dobrowolnej wpłaty na rzecz koła". (2013/01/14 18:11)

mati3006


Skoro pierwszy raz płacisz to niestety musisz zapłacić wpisowe i za legitymację którą otrzymasz.
Czyli tak:


33+ 55 +25 +5 i +/- 10 "dobrowolnej wpłaty na rzecz koła".

Z mojej perspektywy to trochę rabunkowa opłata, ale mam nadzieje, że satysfakcja i radość połowów będzie tego warta :)  (2013/01/15 00:01)

withanight88


Skoro pierwszy raz płacisz to niestety musisz zapłacić wpisowe i za legitymację którą otrzymasz.
Czyli tak:


33+ 55 +25 +5 i +/- 10 "dobrowolnej wpłaty na rzecz koła".

Z mojej perspektywy to trochę rabunkowa opłata, ale mam nadzieje, że satysfakcja i radość połowów będzie tego warta :) 





Że rabunkowa to stwierdzisz za rok jak będziesz 100 % płacił :) (2013/01/15 18:30)