Okuma Black Rock 1-10

/ 10 odpowiedzi
Witam, przymierzam sie do kupna lekkiego spiningu pod okonia,klenia,jazia.Miał ktoś może doczynienia z tym kijkiem.
mecsicas


Posiadam Okumę Black Rock cw 3-18, 198cm i bardzo polecam ten kijek.Mam go od wiosny i używam na szczupaka i okonia. (2016/10/20 07:27)

marcin-barwinek


Nie mam co prawda w wersji 1-10 ale 10-35. Nie będę porównywał akcji, bo wg. prodeucenta Blackrock 1-10 ma akcję slow a 10-35 XFast. Wypowiem się co do jakości komponentów. Nie ma się czego przyczepić. Pianka eva twarda i trwała bez tendencji do ścierania się czy wykruszania. Przelotki zamocowane równo na całej długości (wersja o długosci 275cm) ale trochę zbyt dużo nadlewu lakieru na wykończeniu. Uchwyt kołowrotka to nie Fuji ale jakościowo nie ma się do czego przypieprzyć. Za tą cene raczej nic lepszego się nie kupi. Blank na włóknach Toray i wykończenie lakierem też ok. Szkoda, ze nie dają twardego futeriału, ale ta skarpeta na dwa składy i tak jest lepsza niż w najtańszych kijach Shimano. (2016/10/20 08:57)

RybakStefan


Posiadam Okumę Black Rock cw 3-18, 198cm i bardzo polecam ten kijek.Mam go od wiosny i używam na szczupaka i okonia.

Czy używasz go również do gum na okonie mimo, iz nie jest to "wklejka"? (2016/10/20 18:26)

Sith


Posiadam Okumę Black Rock cw 3-18, 198cm i bardzo polecam ten kijek.Mam go od wiosny i używam na szczupaka i okonia.

Czy używasz go również do gum na okonie mimo, iz nie jest to "wklejka"?
Czy do łowienia okoni musi być "wklejanka"? Moim zdaniem niekoniecznie.
  (2016/10/21 06:30)

ryukon1975


Okuma w ostatnim czasie mocno rozbudowała ofertę, warto przyjżeć się jej bliżej przed podjęciem decyzji. Jest tam sporo wędzisk ciekawych technicznie i w szerokim przedziale cenowm.

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/wedki-spinnigowe-okuma-g5-a3-p1830.html (2016/11/05 06:17)

mecsicas


BR to moja uniwersalna wędka i mimo iż nie jest to wklejanka to z gumami daje rade chociaż typowo pod okonia poszukałbym czegoś innego. (2016/11/06 08:03)

LeoAmator


Krzysztofie czy to na pewno Twój wpis ? ;-))) Co do Okumy to sam mocno się zastanawiałem nad ich kijami ale ostatecznie testuje innego producenta i jak do tej pory jest OK tylko ,że CW wyższe. (2017/06/16 00:47)


Sklep wedkuje.pl

Dragon Black Rock II