Na zimowe wieczory

/ 45 odpowiedzi
withanight88


link ktory podalem nie chce przeniesc na strone :


http://www.kalassa.net/propilkki2/index.php?id=1

(2009/12/23 00:02)

pisaq


Fajnie pięknie, ale gra jest po fińsku :D
Nie wiem jak Wy, ale ja znam po fińsku maksymalnie 10słów :D
Wolę FishSim2, przynajmniej mogę popatrzeć na piękne łowiska i wyobrażać sobie jak to będzie w kwietniu 2010 ]:-> (2009/12/23 07:17)

withanight88


po angielsku Marcinie po angirlsku:) a wiosna to ja moge nad woda rybki polowic a nie przed komputerem :) (2009/12/23 08:55)

pisaq


Jak po angielsku? Mam zainstalowaną i jest po fińsku o.O
Mogę screeny zrobić jak nie wierzysz :D
Specjalnie na skype szukałem kumpla z Finlandii, żeby mi to przetłumaczył ;d
Ale w sumie dałem sobie radę sam, okonia złowiłem - a jak :p
Wiem, że wiosną to nad wodą, a zimą przed kompem.
Chodziło mi o to, że zimą można połowić wirtualnie wybierając sobie letnią albo wiosenną datę :) (2009/12/23 11:14)

angelika


E tam panowie ja przez zimę kompletnie odpoczywam od rybek. Albo zajmuję się chemią, modelarstwem a jak nie to siedzę sobie milusio w fotelu i robię na szydełku. I tak sobie czas powoli leci i nim się człowiek obejrzy już jest wiosna i znowu ruszam na łowy :) (2009/12/23 13:42)

pisaq


Próbowałem modelarstwa, jeżeli to jest relaksujące hobby (tak też mówią o wędkarstwie) to chyba mam ADHD :p Skleiłem z papieru i plastiku Yamato, Rodneya, HMS Ark Royal, ORP Orła (II i III), kilka czołgów (M1 Abrams, T-80, Tygrysa, 7-TP), samolotów i śmigłowców (BlackHawk, "Huey", japońskiego Zero itp)... ojciec mnie zaraził, ale nie miałem cierpliwości. On też ją stracił :p Stało to tak na meblach podzielone wg epok i się kurzyło...
Szydełkować nie próbowałem, może warto zacząć... :D
Chemia? A ileż można pić? ^^
Ryby muszą być :P
Ja tam wole posiedzieć na kompie, pograć w jakieś gierki, poczytać ciekawą literaturę (wędkarską, fantasy, czasami wędkarską-fantasy :D ), ułożyć taktykę i plan wypraw na następny sezon itp (2009/12/23 17:04)

angelika


Dużo czytam cały rok więc niekoniecznie tylko w zimę. A chemia nie tylko alkohole. Zboczenie można powiedzieć zawodowe jak przystało na chemiczkę :) Zawsze szuka się czegoś nowego, jakieś efektowne doświadczenie a potem wszystko chce się próbować :) Ale muszę uważać bo mój maluszek podpatruje i też wtedy chce robić to co siostra :) (2009/12/23 19:08)

angelika


A malowanie też jest fajne. Osobiście bardzo lubię ale jakoś ostatnio nie mam natchnienia do malowania. Może podsuniecie mi jakiś fajny pomysł co panowie. (2009/12/23 19:10)

Waldi Fish


Po fińsku? Hahaha! Gdzieś czytałem, że fiński jest najtrudniejszym językiem po chińskim, a na trzeci miejscu w tej klasyfikacji znajdował się język polski. Teraz już rozumiem dlaczego na naszym Portalu jest tyle wpisów z błędami ortograficznymi, że o innych mniejszego kalibru nie wspomnę. Wszak, "polski język, trudna język". A co do zimowych wieczorów, to są one dla mnie za krótkie, żeby ze wszystkim się wyrobić. Co do literatury "Science fiction" to byłem jej zapalonym czytelnikiem w okresie studiów i zgromadziłem sporą biblioteczkę. (2010/01/20 18:57)

glizdziarz


A dłuuugie zimowe wieczory to po pierwsze kobieta, po drugie kobieta a po trzecie majsterkowanie wędkarskie. (2010/02/05 19:59)

u?ytkownik4668


Koleżanko Angeliko a w jakiej technice malujesz?

Może warto poćwiczyć akwarelę i np. przypomnieć sobie letnie łąki pełne kwiatów?

Pozdro 

(2010/02/05 21:27)

loli_83


Na zimowe wieczory to polecam posłuchać Rysia... Rysia z Łeby oczywiście :D. Ten chłopak to ma dopiero talent... A poza tym "...wszystkie Ryśki to fajne chłopy" :D. Pozdrawiam
(2010/02/05 21:38)

spines21


ten duecik też umili nam oczekiwanie na wędkowanie (2010/02/05 22:13)

angelika


To nie jest zły pomysł z tą akwarelką i wspomnieniami z minionego lata :)
Tylko teraz to mi brak czasu, ale jeszcze tydzień i będą ferie to może coś namaluję :) (2010/02/06 10:06)

u?ytkownik5105


w wieczory zimowe gram w szachy na Playchess.com- serwer szachowy.Czas leci .że człowiek nie obejrzy się ,a już jest po pólnocy ... (2010/02/06 18:35)

angelika


Ja wolę prawdziwe szachy ale nie mam z kim grać :(
Bo nikomu się albo nie chce albo są zajęci :( (2010/02/06 19:55)

tomasz26552


A ja sobie gram w karty w pana na kurniku (2010/02/06 22:23)

angelika


No to mamy prawdopodobieństwo że kiedyś na mnie trafisz jako na przeciwnika :)
Bo zdarza mi się tam grać :) (2010/02/07 12:37)

u?ytkownik5105


...co wtorek gram w klubie w szachy , angelika zaskoczyłaś mnie , musisz pograć w kurniku jest to dobra szkoła. Kiedyś jak byłem młody grałem w turniejach szachowych , miałem wypełnioną normę na mistrz krajowego ..pozdr... (2010/02/07 13:12)

angelika


Jurku widzisz lubię zaskakiwać ludzi :)
Dobrze będę się szkolić, może kiedyś uda nam się zagrać partyjkę :)
Buziaki panowie :* (2010/02/07 16:10)

u?ytkownik5105


Angeliko zaskakujesz pozytywnie ,może zagramy- szkol się ..pozdr.. (2010/02/09 08:55)