Może ma ktoś zbędnego feedera do oddania?

/ 12 odpowiedzi
Witam serdecznie...
Hmmm zwracam się z ogromną prośbą do Was drodzy koledzy wędkarskiej braci a mianowicie bardzo mi potrzebny feeder ( gdyż bardzo często łowię na odrze w odcinku o umiarkowanym i szybkim nurcie ) zwłaszcza nocami ( biorę udział w zawodach jeśli tylko mam okazję ). Niestety nie stać mnie na sprzęt gdyż mam 2kę dzieci a 3cie w drodze ( i w chwili obecnej jestem w trakcie szukania pracy). Wędkarstwem zaraziłem swe dzieci ale na sprzęt mnie nie stać obecnie.
Więc jeśli posiada ktoś z was może feedera który gdzieś zalega i nie jest bardzo potrzebny to bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę połamania kija ...

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik57785


Sorry, nie stać Cię na kilkadziesiąt złotych na wędkę, a trzeciego dzieciaczka masz w drodze? Masz trudna sytuację finansową i dwójkę dzieci, a trzecie w drodze? To jak tam u Ciebie z rozsądkiem? Może zamiast stricte feedera od kogoś, to przerób jakąś inną wędkę na rzeczną gruntówkę-feedera. (2011/09/25 16:52)

SiechMarek


Kolego moje to 1 dziecko a 2ka dzieci to z poprzedniego związku mojej partnerki a z rozsądkiem wszystko w porządku i nie narzekam :) . Nie znasz mnie i mojej sytuacji więc nie oceniaj zbyt pochopnie mej prośby. Proponuję przeczytać ze zrozumieniem co napisałem a jasno jest napisane że jeśli ktoś ma bezużytecznego  feedera czyli takiego który leży już jakiś czas i nie korzysta się z niego ( a wiem że wiele takiego sprzętu czasem zalega po pawlaczach , piwnicach , garażach i komórkach ) zbliża się sezon jesienno-zimowy więc wiele sprzętu będzie zmienianego na nowszy przez brać wędkarską i czasem może coś się znaleźć. Nie proszę o łaskę i litość bo spokojnie mogę sobie poradzić z tym tematem a jedynie zapytałem czy ktoś ma ....

Pozdrawiam M
(2011/09/25 18:19)

kargul


u mnie brak na magazynie feederow pozdro :D (2011/09/25 18:24)

SiechMarek


I dziękuję uprzejmie za odpowiedź ... Jednak da się normalnie odpowiedzieć na pytanie , dziekuję raz jeszcze i połamania kija życzę:) (2011/09/25 18:40)

Maly123


Masz problemy rozumiem pomogł bym ci ale sam zbieram na feedarka..
poszukaj w sklepie 80 zł 4m cw 60-100c chyba  na rzeka wystarczy :)
lub przerób zwykły kijek na grunt :D (2011/09/25 20:26)

mlotek2222


Witam pomógł bym chętnie ale nie mam zadnego zbędnego kija ,ale jak coś to bendę pomiętał o Tobie.Pozdrawiam i połmania kija (2011/09/26 07:19)

MaN90


Witaj,jeżeli Cie zainteresuje posiadam feedera firmy classic 3,60m 80-120g wyrzutu z włókna szklanego nie jest to jakiś świetny sprzęt ale jest, jak coś pisz na priv.:) (2011/09/26 09:52)

FLO92


a ma ktos moze zbędny jakiś spinning ?? skorzystam z postu kolegi o spytam... uwielbiam łowic na spina a moja wędka nie jest za specjalna (2011/09/26 10:00)

Tomasz90


a ja bym bardzo chętnie przyjął od kogoś w ofierze jakąś wędkę na karpiki:))) (2011/09/26 10:06)

SiechMarek


I w tym momencie właśnie dochodzę do wniosku że szanowna administracja wędkuje.pl mogła by wpasować czy to na forum czy też w innym miejscu swoistą giełdę na zasadzie kupie sprzedam zamienię oddam potrzebującym. Wiele jest z nas takich osób które mają coś do sprzedania , oddania czy chcą kupić, więc szanowna redakcjo zamiast docinać ludziom czasem bo mają prośbę lub wprost pytanie zajmijcie się może właśnie udogodnieniem nam wędkarzom takich spraw jak wspomniałem.
Pozdrawiam Marek (2011/09/26 13:25)

MaN90


I w tym momencie właśnie dochodzę do wniosku że szanowna administracja wędkuje.pl mogła by wpasować czy to na forum czy też w innym miejscu swoistą giełdę na zasadzie kupie sprzedam zamienię oddam potrzebującym. Wiele jest z nas takich osób które mają coś do sprzedania , oddania czy chcą kupić, więc szanowna redakcjo zamiast docinać ludziom czasem bo mają prośbę lub wprost pytanie zajmijcie się może właśnie udogodnieniem nam wędkarzom takich spraw jak wspomniałem.
Pozdrawiam Marek



http://www.wedkuje.pl/ogloszenia-wedkarskie (2011/09/26 13:33)