Mormyszki-mój sposób na ³owienie

/ 3 odpowiedzi
Wed³ug mnie najlepsza metoda na ³owienie  okoni p³oci leszczy  wzdrêgi .Moja metoda to mormyszka ³ezka delikatny kiwok ¿y³ka 0,10 zimowa i zwyk³a prosta wêdka za ok.10z³ i ju¿ mo¿na ³owiæ.Mój dzisiejszy wynik to 42 sztuki 18 okoni i reszta p³ocie oprócz tego jeszcze wiele ma³ych które wypu¶ci³em.£owiê t± metod± wiele lat i sprawdza siê co roku.Polecam zamiast ochotki czy pinki normalne bia³e robaki tylko jeden wystarczy z do¶wiadczenia siê przekona³em
dawid73132


Ja w tym roku pierwszy raz pojecha³em pod lód   wiedz±c ¿e nic nie z³owiê bo   na zbiorniku nie ma duzo okonia :) ale z³owi³em  w pierwszy dzieñ 1 okonia a na drugi dzieñ 5 :)  i  na blaszkê  bo  ochotki nie mog³em kupiæ:/ (2014/02/08 14:13)

Tomasz1972


W tym roku zadebiutowa³em i to z powodzeniem w ³owieniu na mormyszkê. Pierwsz± ryb± jak± z³owi³em ta metod± jest leszcz d³.46cm, waga 1,5kg. Zaskoczenie pe³ne i zabawa przednia, w przysz³ym roku postaram siê doskonaliæ swoje umiejêtno¶ci w ³owieniu t± ¶wietn± metod±! (2014/02/16 10:46)

adamoso123


Wêdkarski fart z tym leszczem ^^.
Ja osobi¶cie ganiam za okoniem g³ównie, pierwsza ryba w tym roku to by³ okoñ 30cm z przerêbla :)
Ale mormycha potwierdzam ³owiê od kilku lat i zawsze jaka¶ p³oteczka podejdzie. (2014/11/24 23:34)