Mistrall Grande Carp 3.90 - 3.25Lbs

/ 5 odpowiedzi
Dziś chciałem sie podzielić wrażeniami z zakupu wedki karpiowej Mistrall Grande Carp . Otuż długo szukałem dla siebi wędki karpiowej i wreszcie czas poszukiwań sie zakończył. Myślałem o wędce Anaconada Power Carp i zastanawiałem sie czy kupić 3lb czy 3.5 lbs.Zresztą wedka bardzo polecana przez uzytkowników nie tyklko tego forum . Wiec wyposrodkowałem i kupiłem wedkę Grande Carp 3.90 3.25Lbs. Wedka przeszła moje oczekiwania Piękne wykonany kij o bardzo małej wadze 302g można powiedzieć że w rekach wręcz nic nie waży. Akcja kija moim zdaniem półparabolik z tendencją bardziej w kierunku akcji szczytowej - finezja . Zaznaczam że na niego jeszcze karpi nie łowiłem , ale próbny rzut na podwórku mnie zadziwił gdzyż dobrze, że w kierunku rzutu nikt nie mieszka - brakło mi podwórka . Długości rzutu nie mierzyłem ale jak na moie umiejetności ciżar poleciał dalek a nawet bardzo daleko. Ale do rzeczy. Kij w kolorze ciemnej zieleni - piękny pewnie ktoś powie etam musi byc czarny to tak jak z samochodami moda na czarne , tez taki kupiłem i co cały czas brudny......hm , albo z tym zyć albo co troche na myjke.Może Ktoś mi zarzuci że mam coś wspólnego z firmą Mistrall i ja zachwalam otuż nic z tych rzeczy wręcz przeciwnie po ostatniej rozmowie w temacie tego kija - bo ma słaba reklamę - no może ja nie moge na nia natrafić , ale reklamy innych firm odziwo łatwo znajduje , odniosłem wrażenie jakby im nie zależało na niej - takie było moje odczucie . Co do k8ija uważam że jesto w tym przedziale cenowym najlepsza oferta . Lekki . dla mnie piękny i wspaniałe walory rzutowe i mysle że na łowisku pokarze to co wnim ukryte . Szczerze polecam ten kij , a przynajmniej warto go obejrzeć w sklepie zanim zapłacimy za coś innego co warzy pond 400g i cieżką pałą . Podkreślam Kij Mistrall Granede Carp ma jednak coś w sobie na co warto zwrócić uwagę i to coś daje mu przewagę nad innym wędkami znacznie droższymi . Występuje w dłuch długościach tzn 3.66 i 3.90 . Zapewne wiele osób się z tym nie zgodzi co piszę , więc powim jeszcze raz - należy go wziąć do ręki  i więcej pytań nie będzie.
darek111


Dziś chciałem sie podzielić wrażeniami z zakupu wedki karpiowej Mistrall Grande Carp . Otuż długo szukałem dla siebi wędki karpiowej i wreszcie czas poszukiwań się zakończył. Myślałem o wędce Anaconda Power Carp i zastanawiałem sie czy kupić 3lb czy 3.5 lbs.Zresztą wędka bardzo polecana przez użytkowników nie tyklko tego forum . Więc wypośrodkowałem i kupiłem wedkę Grande Carp 3.90 3.25Lbs. Wędka przeszła moje oczekiwania Pięknie wykonany kij o bardzo małej wadze 302g można powiedzieć że w rekach wręcz nic nie waży. Akcja kija moim zdaniem półparabolik z tendencją bardziej w kierunku akcji szczytowej - finezja . Zaznaczam że na niego jeszcze karpi nie łowiłem , ale próbny rzut na podwórku mnie zadziwił gdyż dobrze, że w kierunku rzutu nikt nie mieszka -zabrakło mi podwórka . Długości rzutu nie mierzyłem, ale jak na moje umiejętności ciężarek poleciał daleko a nawet bardzo daleko. Ale do rzeczy. Kij w kolorze ciemnej zieleni - piękny - pewnie ktoś powie e tam musi być czarny to tak jak z samochodami moda na czarne , tez taki kupiłem i co cały czas brudny......hm , albo z tym żyć albo co trochę na myjkę.Może Ktoś mi zarzuci że mam coś wspólnego z firmą Mistrall i ja zachwalam o tuż nic z tych rzeczy wręcz przeciwnie po ostatniej rozmowie w temacie tego kija - bo ma słaba reklamę - no może ja nie mogę na nią natrafić , ale reklamy innych firm o dziwo łatwo znajduje , odniosłem wrażenie jakby im nie zależało na niej - takie było moje odczucie . Co do kija uważam, że jest  w tym przedziale cenowym najlepszą ofertą . Lekki dla mnie piękny i wspaniałe walory rzutowe i myśle, że na łowisku pokarze to co w nim ukryte . Szczerze polecam ten kij , a przynajmniej warto go obejrzeć w sklepie zanim zapłacimy za coś innego co waży grubo pond 400g i jest ciężką pałą . Podkreślam Kij Mistrall Grande Carp ma jednak coś w sobie na co warto zwrócić uwagę i to coś daje mu przewagę nad innym wędkami znacznie droższymi . Występuje w dwóch długościach tzn 3.66 i 3.90 . Zapewne wiele osób się z tym nie zgodzi co piszę , więc poweim jeszcze raz - należy go wziąć do ręki  i więcej pytań nie będzie. (2016/11/25 10:07)

JKarp


Nie nie przesadzaj ;-) Jak mówiłem nie jest to kij, który jak napisaleś " Kij Mistrall Grande Carp ma jednak coś w sobie na co warto zwrócić uwagę i to coś daje mu przewagę nad innym wędkami znacznie droższymi" gdyż naprawdę daleko mu do nawet Andzi Power Carp :-(, która jest w cenie zbliżonej.
Po prostu - pewne firmy kończą swoje serie super jakości i cen tam, gdzie inne dopiero się rozpędzają z jakością i ceną. 

JK (2016/11/25 12:38)

darek111


Janusz czytając Twój post aż poszedłem wyjąc z pokrowca mój nabytek i powiem Ci tak - ona jest naprawdę piękna. Drugą wędkę zakupie Anaconde Power Carp - tylko nie wiem czy kupić 3,60 czy 3,90  i czy 3lbs czy 3.5 lbs?. Poprostu u mnie w sklepie ich nie ma i nie mogę wziąć tego kija fizyczne w rekę i zobaczyć tą różnice między nimi . Nosiłem się z zamiarem kupna 2 wędek - takich samych nie kupie to tak jak z samochodami niektórzy mają po kilka ale wątpie czy wszystkie takie same . Co do Grande Carp podtrzymuje swoją dodtychczasową opinie. Pozdrawiam Wszystkich Kolegów po kiju ..... nadchodzi Gwiazdka myśle że warto sobie cos kupić  no chyba że w domu mamy dobrego Mikołaja ................. . (2016/11/25 14:21)