Mikado Ultraviolet Method Feeder

/ 3 odpowiedzi
Witam. Czy ktoś może podzielić się swoją opinia (doświadczeniem) na temat tej wędki: Mikado Ultraviolet Method Feeder?
Jigsaw14


Ogólnie czytając opinie na necie, wędzisko ma je bardzo dobre, wiem że znajomy miał z nim styczność i bardzo sobie je chwalił, na plus napewno 5 szczytówek. (2016/10/20 19:06)

Jth21


Cześć, w czerwcu tego roku też zastanawiałem się czy warto kupić tego feederka. Tak więc czytają opinie na Internecie postanowiłem sprawić sobie tą wędkę, Nie żałuję ani trochę sprawuje się świetnie. Mam wersję 360 90g cw, bardzo lekka a zarazem mocna. 5 szczytowek wymiennych zawsze dopasujesz którąś do panujących warunków nad wodą, rodzaj ryb które łowisz itp. Rekordowa ryba wycholowana na wędzisko to karp około 7.5 kg bardzo przyjemnie się choluje . Pozdrawiam i życzę udanego zakupu jak i połamania. (2016/10/21 19:15)

SlawekNikt


Ja mam uv light feeder i jestem prawie zadowolony ... a prawie dlatego, że konkurencja w tej cenie ma większe przelotki i lepiej wykonane co według mnie wpływa na odległości rzutowe. Nie piszę gołosłownie, posiadam też i konkurencję. (2016/10/21 19:51)