Mandat za brak karty wędkarskiej

/ 104 odpowiedzi / 2 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

adamso13


Nowy jestem ale jak czytam te wasze bzdury to mam nie złą komedię. Większość z was pajace pisze o tych debilnych kartach wędkarskich , zezwoleniach itd. Pytam więc czemu to służyć , bo z tego co widzę to tylko i wyłącznie nabijaniu kasy opasłym typom z PZW. Mój podstawowy argument jest jeden ,  otóż czy ja posiadając samochód zarejestrowany np. w Ełku mogę tylko i wyłącznie jezdzić po tym mieście? Otóż nie mogę jezdzić gdzie mi sie podoba , ale już pozwolenie na łowienie trzeba płacić każdemu praktycznie kołu oddzielnie . Kiędyś było takie mądre wojskowe przysłowie: Dzie kończy się sens i logika tam zaczyna sie PZW (2011/07/06 10:40)

u?ytkownik57785


Nowy jestem ale jak czytam te wasze bzdury to mam nie złą komedię. Większość z was pajace pisze o tych debilnych kartach wędkarskich , zezwoleniach itd. Pytam więc czemu to służyć , bo z tego co widzę to tylko i wyłącznie nabijaniu kasy opasłym typom z PZW. Mój podstawowy argument jest jeden ,  otóż czy ja posiadając samochód zarejestrowany np. w Ełku mogę tylko i wyłącznie jezdzić po tym mieście? Otóż nie mogę jezdzić gdzie mi sie podoba , ale już pozwolenie na łowienie trzeba płacić każdemu praktycznie kołu oddzielnie . Kiędyś było takie mądre wojskowe przysłowie: Dzie kończy się sens i logika tam zaczyna sie PZW





To, że jesteś nowy, to nie znaczy, że masz prawo nazywać tu kogokolwiek PAJACEM. Dostajesz "na dzień dobry" OSTRZEŻENIE. (2011/07/06 10:44)

adamso13


Tak to typowe, zamiast zająć sie prawdziwym problem ludzi pasjonujących sie wędkarstwem, to karać ludzi za ich oddzielnie zdanie od tłumu,

BRAWO

(2011/07/06 10:51)

u?ytkownik57785


A miej sobie zdanie jakie chcesz, masz takie prawo, ale nie masz prawa nikogo na forum w tym swoim zdaniu obrażać i rzucać epitetami. Logując się miałeś obowiązek zapoznać się z regulaminem forum.   (2011/07/06 10:55)

adamso13


Tylko może odnieś sie rzetelnie do prawdziwego problemu jaki napisałem. Ten niby < epitet>  jest zapewne komplementem dla wielu tu sie wypowiadających. (2011/07/06 11:09)

Jędrula


Tylko może odnieś sie rzetelnie do prawdziwego problemu jaki napisałem. Ten niby < epitet>  jest zapewne komplementem dla wielu tu sie wypowiadających.













     

Kolego o jakich ty komplementach mówisz ? Pajac to jest komplement ? Ledwo wszedłeś i zaraz robisz bałagan , wyzywasz ludzi , po co ? W jakim celu ? Daj spokój a będziesz miał spokój ! Jeżeli Ci nasze towarzystwo nie pasuje , nie masz z kim rozmawiać to tutaj nie wchodź .


(2011/07/06 11:18)

kowal52


mam pytanko czy nie da się łowić bez karty, ale tylko dla sportu z zasadą no kill, nie biorą żadnych rym do domu (2011/07/06 11:22)

FranceCola


Niestety, nawet jeśli nie bedziesz brał ryb, do musisz miec legitymacje, i Karte Wędkarska. (2011/07/06 11:24)

u?ytkownik57785


mam pytanko czy nie da się łowić bez karty, ale tylko dla sportu z zasadą no kill, nie biorą żadnych rym do domu





Nie, nie da się. Chyba, że na stawach komercyjnych, ale za to im płacisz. (2011/07/06 11:28)

u?ytkownik50659


Siemka ostatnio no Bugu popisałem trochę mandatów . i na pewno to nie było za brak wpisu o dniu i miejscu wędkowania.Będąc w sklepie wędkarskim w B.P. przyszedł starszy pan i mówi że jego znajomy dostał mandat za brak wpisu ,pytam się kiedy o starszy pan mówi że ..... to było wtedy co pisałem mandaty i teren się zgadzał ,odparłem że w ttm czasie nikt nie dostał mandatu za brak wpisu jedynie ludzie byli karani za inne wykroczenia a nie za brak wpisu . Starszy pan z kwitował że jego znajomy pewnie całej prawdy mu nie powiedział, i wyszedł ,.ot taka historia że to niby karają za byle co ,,, a tak na marginesie to podczas 2 dniowej kontroli nad Bugiem to żaden wędkarz nie miał wpisu że wędkuje ale za to nikt nie został ukarany lecz pouczony. (2011/07/06 12:01)

u?ytkownik57785


Siemka ostatnio no Bugu popisałem trochę mandatów . i na pewno to nie było za brak wpisu o dniu i miejscu wędkowania.Będąc w sklepie wędkarskim w B.P. przyszedł starszy pan i mówi że jego znajomy dostał mandat za brak wpisu ,pytam się kiedy o starszy pan mówi że ..... to było wtedy co pisałem mandaty i teren się zgadzał ,odparłem że w ttm czasie nikt nie dostał mandatu za brak wpisu jedynie ludzie byli karani za inne wykroczenia a nie za brak wpisu . Starszy pan z kwitował że jego znajomy pewnie całej prawdy mu nie powiedział, i wyszedł ,.ot taka historia że to niby karają za byle co ,,, a tak na marginesie to podczas 2 dniowej kontroli nad Bugiem to żaden wędkarz nie miał wpisu że wędkuje ale za to nikt nie został ukarany lecz pouczony. 






Jesteś Strażnikiem PSR?  (2011/07/06 12:29)

u?ytkownik69358


Nowy jestem ale jak czytam te wasze bzdury to mam nie złą komedię. Większość z was pajace pisze o tych debilnych kartach wędkarskich , zezwoleniach itd. Pytam więc czemu to służyć , bo z tego co widzę to tylko i wyłącznie nabijaniu kasy opasłym typom z PZW. Mój podstawowy argument jest jeden ,  otóż czy ja posiadając samochód zarejestrowany np. w Ełku mogę tylko i wyłącznie jezdzić po tym mieście? Otóż nie mogę jezdzić gdzie mi sie podoba , ale już pozwolenie na łowienie trzeba płacić każdemu praktycznie kołu oddzielnie . Kiędyś było takie mądre wojskowe przysłowie: Dzie kończy się sens i logika tam zaczyna sie PZW

 






Dobrze napisane !!! Zgadzam się biorą kasę za nic a wielcy tego świata czyli SR za zapomnienie karty mówią że dali by 200 zł mandatu i zabrali sprzęt na równi z kimś kto nie ma kart pewnie jakąś prowizję biorą od PZW i zamiast łapać kłusowników łapią dzieci albo siedzą na wędkuje i usuwają posty które są przeciw nim ale są słuszne ale każda krytyka jest zwalczana jak z ZSRR pewnie dlatego skróty podobne ZSRR i SR :) (2011/07/06 12:49)

u?ytkownik69358


Siemka ostatnio no Bugu popisałem trochę mandatów . i na pewno to nie było za brak wpisu o dniu i miejscu wędkowania.Będąc w sklepie wędkarskim w B.P. przyszedł starszy pan i mówi że jego znajomy dostał mandat za brak wpisu ,pytam się kiedy o starszy pan mówi że ..... to było wtedy co pisałem mandaty i teren się zgadzał ,odparłem że w ttm czasie nikt nie dostał mandatu za brak wpisu jedynie ludzie byli karani za inne wykroczenia a nie za brak wpisu . Starszy pan z kwitował że jego znajomy pewnie całej prawdy mu nie powiedział, i wyszedł ,.ot taka historia że to niby karają za byle co ,,, a tak na marginesie to podczas 2 dniowej kontroli nad Bugiem to żaden wędkarz nie miał wpisu że wędkuje ale za to nikt nie został ukarany lecz pouczony.







Wymyślasz jakieś niestworzone historie aby bronić tych z SR (2011/07/06 12:50)

u?ytkownik57785


Dobrze napisane !!! Zgadzam się biorą kasę za nic a wielcy tego świata czyli SR za zapomnienie karty mówią że dali by 200 zł mandatu i zabrali sprzęt na równi z kimś kto nie ma kart pewnie jakąś prowizję biorą od PZW i zamiast łapać kłusowników łapią dzieci albo siedzą na wędkuje i usuwają posty które są przeciw nim ale są słuszne ale każda krytyka jest zwalczana jak z ZSRR pewnie dlatego skróty podobne ZSRR i SR :) 






Czy masz zamiar po raz kolejny wprowadzać zamęt????!!!!!!!! Bo jak nie masz nic do powiedzenia na tematy wędkarstwa, to droga wolna. Nie podoba się, to fru stąd! (2011/07/06 12:57)

u?ytkownik69358


Dobrze napisane !!! Zgadzam się biorą kasę za nic a wielcy tego świata czyli SR za zapomnienie karty mówią że dali by 200 zł mandatu i zabrali sprzęt na równi z kimś kto nie ma kart pewnie jakąś prowizję biorą od PZW i zamiast łapać kłusowników łapią dzieci albo siedzą na wędkuje i usuwają posty które są przeciw nim ale są słuszne ale każda krytyka jest zwalczana jak z ZSRR pewnie dlatego skróty podobne ZSRR i SR :) 






Czy masz zamiar po raz kolejny wprowadzać zamęt????!!!!!!!! Bo jak nie masz nic do powiedzenia na tematy wędkarstwa, to droga wolna. Nie podoba się, to fru stąd!









Po pierwsze to Ty byś się za robotę zabrał dzieci wakacje mają to będą sukcesy na miarę złapania gangu pruszkowskiego a co skopiowałeś wszystkie wątki razem z tym pytaniem czekam na szczerą odpowiedź a nie kontrę trzeba być otwartym również na krytykę a nie przenieść post z wybranymi komentarzami to strasznie dziecinne jest i nie przystaje moderatorowi (2011/07/06 13:01)

u?ytkownik57785


Jeszcze masz coś RZECZOWEGO do napisania? (2011/07/06 13:12)

u?ytkownik69358


Nie tyle brak odpowiedzi to też odpowiedź więc już wszystko wiem !! (2011/07/06 13:15)

JKarp


Cześć
Zbyszek Ty tak zawsze? Czy tylko przed monitorem bo myślisz, że nikt Cię nie widzi i nie znajdzie? Jesteś opryskliwy i niegrzeczny.
Janusz JKarp (2011/07/06 13:21)

u?ytkownik69358


Cześć
Zbyszek Ty tak zawsze? Czy tylko przed monitorem bo myślisz, że nikt Cię nie widzi i nie znajdzie? Jesteś opryskliwy i niegrzeczny.
Janusz JKarp




Wszystkie moje dane są że pisze prawdę to mam się bać?? z Mielca Jestem jak coś i to samo mogę prosto w oczy powtórzyć Januszu kolego Mastiffa



Zbigniew zibi021 Rybak!! (2011/07/06 13:49)

u?ytkownik69358


Ps i zapomniałeś dopisać szczery !!! (2011/07/06 13:50)

u?ytkownik69358


Cześć
Zbyszek Ty tak zawsze? Czy tylko przed monitorem bo myślisz, że nikt Cię nie widzi i nie znajdzie? Jesteś opryskliwy i niegrzeczny.
Janusz JKarp





A jeszcze jedno to jest groźba ?? wiesz że to karalne jest a wolność słowa jest legalna ?? (2011/07/06 13:51)

u?ytkownik57785


A jeszcze jedno to jest groźba ?? wiesz że to karalne jest a wolność słowa jest legalna ??






Przestań cisnąć te chore kawałki chłopie. Gdzieś ty się tu groźby doszukał! Każdy twój post prowokuje, jest niekulturalny i zaczepny. Ja ci teraz zagrożę wykluczeniem z naszego forum, bo dostajesz kolejne OSTRZEZENIE! (2011/07/06 13:55)

u?ytkownik69358


A jeszcze jedno to jest groźba ?? wiesz że to karalne jest a wolność słowa jest legalna ??






Przestań cisnąć te chore kawałki chłopie. Gdzieś ty się tu groźby doszukał! Każdy twój post prowokuje, jest niekulturalny i zaczepny. Ja ci teraz zagrożę wykluczeniem z naszego forum, bo dostajesz kolejne OSTRZEZENIE!





Haha ostrzeżenie wiesz muszę chyba napisać do właścicieli strony bo niby za co dostaje ostrzeżenie ???  Groźby doszukałem się tu "Czy tylko przed monitorem bo myślisz, że nikt Cię nie widzi i nie znajdzie?" (2011/07/06 13:56)