Mała łódka do spinningu, gdzie taką kupić?

/ 84 odpowiedzi / 9 zdjęć
wirefree


A mozna te łodke zwinać i zapakowac do bagaznika ?  (2012/12/22 20:34)

Banita


Za 1600zl kupilem nowa lodke 3,1m na 1,4m ze wzmacnianym dnem :) Testowalem bujalem wiec moge polecic :) Solidnie wykonana plaskodenna lodz z pelnym wyposarzeniem. posiada relingi wiosla rolke dziobowa korek spustowy 2 schowki laweczka srodkowa demontowana :) Zastanawialem sie dlugo pytalem i wkoncu sie zdecydowalem teraz nie zaluje. dostalem 2 lata gwarancji certyfikat rejestru polskich statkow/lodzi serwis pogwarancyjny :) Dodatkowo za 100 mozesz dokupic mate wygluszajaca na dno takze naprawde polecam :)
Tutaj masz foto łódki :)
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/33/81/60/2833816012_1
Co dziwne jedno z jezior nieopodal mnie nie jest zamarzniete :p Jedynie z jednej srony jest troche lodu :) Reszta zabetonowana :)


Mam tej łódki zdjęcie na moim ulubionym jeziorze Kamica w powiecie kołobrzeskim.

Dlaczego jest tak tania przypuszczam, że robią ją chińczycy z chińskich materiałów?

(2012/12/22 20:49)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tonyrebeliant1


Dwa lata temu zakupilem identyczna. Mialem farta bo zaplacilem rownowartosc 600zl. Ma ok 2,8 dlugosci i na jednoosobowe wyprawy jest idealna. Oczywiscie nie na b.duze jeziora,choc szczerze powiem,ze plywalem nawet po szkierach ale, przy malym wietrze.Mozna by ja wozic na bagazniku,ale ja preferuje przyczepke,bo zwykle jezdze sam. Jedyne czym rozni sie moja od tej to to ze zmodyfikowalem silnik elektryczny ,tez jest umieszczony z przodu,ale sruba jest skierowana do tylu. Swiednie zdaje egzamin przy trolingu. Ciezko jest znalezc lodke ktora polaczy cechy duzej i malej.Ogolnie duza preferuje z dnem typu V,a mniejsza jak na zalaczonym zdjeciu.Male V-ki  sa mocno niestabilne. Ale oczywiscie to moja subiektywna opinia. Tak czy siak,zycze dobrego wyboru i kupy frajdy z wedkowania :-) (2012/12/22 22:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Banita


Widziałem taką samom (robią je w USA lub w kanadzie), z dwoma siedzeniami silnik spalinowy z tyłu a z przodu elektryczny, ma dwa pływaki, bo jest to katamaran daję dobrą stabilność.

Mam gdzieś nawet zdjęcia jak tego wynalazku.

(2012/12/22 22:23)

tonyrebeliant1


Kupilem swoja w Szwecji,bo tu mieszkam. Musieli sprowadzic takie. Zreszta tu lodek mnostwo. Musza byc bo uksztaltowanie terenu tego wymaga. W Polsce uzywane sa za drogie wg. mnie. Natomiast nowe sa dosyc tanie,ale wiele jest marnej jakosci. Mysle,ze to sie zmienia w ciagu kilku lat,gdy rynek wystaczajaco sie nasyci. Kiedys lowilem z lodki polskiego producenta,bodajze Kasia o ktorej ktos juz pisal. We dwoch lowilismy,i sprawdzala sie niezle. (2012/12/22 22:43)

haymaker88


Banita robia ja Polacy produkuja do 10 tygodniowo z czego 90% woza na zachod bylem widzialem szkoda mi tylko tych ludzi ktorzy w tym smrodzie robia bez masek smierdzi tam sama chemia cos jak budapren :) (2012/12/23 10:13)

Zaneciarz


Za 1600zl kupilem nowa lodke 3,1m na 1,4m ze wzmacnianym dnem :) Testowalem bujalem wiec moge polecic :) Solidnie wykonana plaskodenna lodz z pelnym wyposarzeniem. posiada relingi wiosla rolke dziobowa korek spustowy 2 schowki laweczka srodkowa demontowana :) Zastanawialem sie dlugo pytalem i wkoncu sie zdecydowalem teraz nie zaluje. dostalem 2 lata gwarancji certyfikat rejestru polskich statkow/lodzi serwis pogwarancyjny :) Dodatkowo za 100 mozesz dokupic mate wygluszajaca na dno takze naprawde polecam :)
Tutaj masz foto łódki :)
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/33/81/60/2833816012_1
Co dziwne jedno z jezior nieopodal mnie nie jest zamarzniete :p Jedynie z jednej srony jest troche lodu :) Reszta zabetonowana :)

 

 

 

 

Kupiłeś małą łódke( 310 cm) i będziesz ja woził przyczepką( twój nowy temat) Nie wiem naprawde dlaczego zdecydowałes się na ta łódkę. Armada Banity mimo, że jest krótsza, ma więcej miejsca, jest szersza i lepiej zaprojektowana i najwazniejsze -jest lżejsza. Skoro jednak decydujesz sie na przyczepke kupiłbym lodke 350-360cm. Rylingi w takich lodkach(małych) tylko dodaja wagi i utrudniaja przewożenie na dachu. 

(2012/12/27 00:30)

Banita


Przypuszczam, że redakcja wędkuje uważa mnie za grafoman i pomimo obietnic, że artykuł ukaże się na pierwszej stronie niema go tam. Może jestem grafomanem, bo mój styl nie jest tak wciągający jak na przykład Marka Dębickiego a może redaktorzy i moderatorzy znają się lepiej na łódkach i uważają, że moje rady są błędne.

Zapraszam, więc do przeczytania mojego nowego artykułu „Kupujemy łódkę wędkarską”.

Link: Kupujemy łódkę wędkarską

(2012/12/27 17:21)

sandaczka


Też to zauważyłem, zgłosiłem naruszenie. Tępić cwaniaków (2014/03/14 23:25)