Lowrance Elite-5x DSI

/ 5 odpowiedzi
Witam, mam pytanie do posiadaczy tego echa. Jakiś czas temu odkupiłem takowy sprzęt używany i nie daje mi spokoju jedna rzecz. Logo po włączeniu i wszystkie wyświetlane statycznie rzeczy jak np. menu są ok, ale gdy echo zaczyna skanować dno (nawet na sucho w opcji symulacji ) wyświetlany obraz w ruchu zaczyna pulsować. Wcześniej używałem echosondy monochromatycznej i tego efektu nie było, w tej jest to trochę  irytujące :/ Dajcie znać koledzy czy to tak ma być czy mam szukać serwisu .... Dzięki za info i pozdrawiam!
aldente


Na pierwszy ogien sprawdz akumulatorek do zasilania echosondy. Moze ten Twoj jest juz zuzyty i nie laduje sie do pelna. Moj obraz tez pulsuje pod koniec wedkarskiego dnia, jak bateria jest juz dosc rozladowana. Moze tez tak byc, ze masz ustawione kolory za bardzo " na przesycenie" albo czulosc echa jest ustawiona " za mocno". Wtedy obraz tez nieco pulsowal. Jesli cos innego przyjdzie mi do glowy, albo uslysze cos od mojego "przedstawiciela" Lowrance, to Ci napisze. (2016/02/04 11:16)

aldente


..przed chwilą rozmawialem z przedstawicielem Lowrance na Niemcy. Opisałem mu, o co chodzi...Gosciu nie miał pojecia i proponował oddanie echa do serwisu...Tak, ze sprawdz baterię i może zadziała.. (2016/02/04 11:28)

bies


Właśnie zacząłem od zmiany akumulatora, nic to nie dało. A z ustawieniami też już się bawiłem, gdy zejdę z kolorami i czułościami w dół, pomaga ale nieznacznie. Najgorzej jest w opcji białego tła... Masz może namiary na kogoś sprawdzonego? Najlepiej okolice województwa śląskiego?  (2016/02/04 11:44)

bies


A tak w ogóle dzięki wielkie za pomoc w temacie:) (2016/02/04 11:45)

aldente


niestety mieszkam poza krajem i tylko w mojej okolicy moglem to sprawdzic. W krakowie jest pare sklepow. Fish Point robi dobre wrazenie (2016/02/04 12:10)