Łowisko komercyjne - Racławiczki koło Opola

/ 12 odpowiedzi
Witam!!!!Zapraszam wszystkich wędkarzy na łowisko komercyjne nie daleko Opola w miejscowości Racławiczki gmina Strzeleczki. łowisko o powierzchni 4 ha z dużą iloscią ryb każdego gatunku.Wspaniała  miejscówka na rodzinne weekendowe zasiadki:) Dla zainteresowanych podaje numer do łowiska 601451081. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Duzers79


Byłem z rodziną i serdecznie wszystkim polecam!!!Pogoda nam dopisała dzieci szalały na plazy i ładne Karpie i szczupaki się połapało!!!JESZCZE RAZ SERDECZNIE POLECAM !!!! (2013/01/29 19:06)

grisza-78


Jakoś odnoszę wrażenie, że autorzy dwóch poprzednich postów to właściciele łowiska. Być może się mylę. (2013/01/29 22:02)

ryukon1975


Jakoś odnoszę wrażenie, że autorzy dwóch poprzednich postów to właściciele łowiska. Być może się mylę.







Nie tylko Ty odnosisz takie wrażenie.:)
Ja się posunę dalej to jeden właściciel który założył kilka kont by się tu promować.:)) (2013/01/29 22:12)

cousin12


albo bracia :) bo nazwiska takie same  (2013/01/30 07:36)

tomaleg


Bracia czy nie, jak są ryby i biorą to warto. A tak nawiasem mówiąc to ciekawe czy takie komercyjne łowiska to nie przyszłość wędkujących w Polsce, którzy chcą połowić i posiedzieć w czystej miejscówce.Pozdrawiam (2013/01/30 09:36)

ryukon1975


Bracia czy nie, jak są ryby i biorą to warto. A tak nawiasem mówiąc to ciekawe czy takie komercyjne łowiska to nie przyszłość wędkujących w Polsce, którzy chcą połowić i posiedzieć w czystej miejscówce.Pozdrawiam









Jeśli w rzekach i naturalnych jeziorach będzie wszystko szło w tym kierunku co teraz kiedy tylko śmieci w wodzie przybywa to zostaną nam tylko wyjazdy za granicę.
Komercja taka jak ta gdzie w niedziele na czterech hektarach wody rozbije sie 30 rodzin zapalą grille,hałasują itp. nie ma nic wspólnego z wędkarstwem. (2013/01/30 09:57)

Giissmo


Bylem w sierpniu 2012 wraz z znajomymi od 14 godziny do 18 dnia nastepnego koszt takiej zasiadki 45 zł od osoby łowiącej, w sumie na 9 wędek złapaliśmy 3 spore karasie i to wszystko. Ogólnie łowiska nie polecam rodziną z dziećmi jest to głębokie wyrobisko z wysokimi stromymi brzegami a plaża również nie należy do bezpiecznych nie ma na niej warunków do zabawy z dziećmi itp. (2013/01/30 10:43)

grisza-78











Jeśli w rzekach i naturalnych jeziorach będzie wszystko szło w tym kierunku co teraz kiedy tylko śmieci w wodzie przybywa to zostaną nam tylko wyjazdy za granicę.
Komercja taka jak ta gdzie w niedziele na czterech hektarach wody rozbije sie 30 rodzin zapalą grille,hałasują itp. nie ma nic wspólnego z wędkarstwem.

Pięknie to oceniłeś. Ja również nie cierpię, kiedy idę brzegiem jeziorka za spinningiem, aż tu nagle spotykam gościa, który ma zarzucone wędki, otwarte drzwi od samochodu i włączone radio, całą rodzinę wokół siebie, grilla i pitbulla. To chyba nie jest wędkarstwo. (2013/01/30 11:02)

Artur z Ketrzyna


Witam!!!!Zapraszam wszystkich wędkarzy na łowisko komercyjne nie daleko Opola w miejscowości Racławiczki gmina Strzeleczki. łowisko o powierzchni 4 ha z dużą iloscią ryb każdego gatunku.Wspaniała  miejscówka na rodzinne weekendowe zasiadki:) Dla zainteresowanych podaje numer do łowiska 601451081. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolego, jeśli chcesz promować swoje łowisko. To załóż bloga. Dodaj na portalu wędkuje.pl opis łowiska. Regulamin i cennik opłat. (2013/01/30 12:02)

lukasz0912


Byłem z rodziną i serdecznie wszystkim polecam!!!Pogoda nam dopisała dzieci szalały na plazy i ładne Karpie i szczupaki się połapało!!!JESZCZE RAZ SERDECZNIE POLECAM !!!!



jeździłem tam już od dawna jeszcze zanim wpadło to w prywatne ręce. miejsce do wypadów z dziećmi to raczej nie jest. jednodniowa opłata to 25zł, znajomy był 5 razy i raz tylko przyjechał z trzema 2-3kg karpiami. Na jednym ( i ostatnim moim) wypadzie byłem z nim wynik około 10 sumików i ładna opalenizna na pamiątkę. Według mnie lepiej zapłacić 100zł na rok i połapać w Dębinie w "Zielonej Zatoce" są tam naprawde ładne sztuki karpie,amury czy szczupaki

(2013/02/09 21:35)

pedros780821


witam. bylem w raclawiczkach wczoraj wszyscy cos lapali ja 3 leszcze karpik i lin 48 cm. jezdze tam od roku fajna miejscowka ryba jest gospodarze bardzo fajni ludzie polecam wszystkim (2014/04/27 08:34)

haq171


Bo jest co promować . Od 2 lat jeżdżę na to łowisko regularnie i jestem zadowolony z każdej zasiadki na nim. Jeżeli chodzi o rodziny z dziećmi to nigdy nikt nie przeszkadzał , gospodarz zawsze dba o porządek , zawsze przyjdzie pogada , doradzi . A z tych opinii osób nie zadowolonych wnioskuję ,że ktoś po prostu nie poradził sobie z tą wodą i wrócił z niczym do domu.
Pozdrawiam
Mateusz (2015/06/11 20:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.