Łowiska w Danii

/ 32 odpowiedzi
gooral77


Tez myslalem o Chritanii pare razy i podobno w tym jeziorku tam jak sie na gore wejdzie karpiaki sa spore (2013/08/29 11:36)

okoniowaty


Tez myslalem o Chritanii pare razy i podobno w tym jeziorku tam jak sie na gore wejdzie karpiaki sa spore

mnie raczej tylko drapieżnik interesuje, ogólnie chciałem się wybrać i zobaczyć to miasto w mieście i poczuć jego klimat ale przy okazji można by troche pomachać kijem:) Jeśli kolega wie coś więcej o tym miejscu proszę o info ,moze być priw.
(2013/08/29 11:56)

olepil


Wakacje Wedkarskie.

Wedkarstwo morskie z 23 stopy lodzi ,4 osoby moga wedkowac.

Wedkarstwo slodkowodne  z 14 stop lodzi,pstrag ,szczupak.

Mieszkam na poludniu norwegii,w okolicy miasta Grimstad.

Posiadam do wynajecia dwie sypialnie z lozkami pietrowymi,na 4 osoby.

Salon 25m2 ,kanaly telewizji polskiej,lodowka,czajnik.

Lazienka z kabina prysznicowa.

Do dyspozycji ,miejsce do czyszczenia –filetowania ryb,zamrazalka.

mozliwosc pakowania prozniowego!

200m2 taras,basen podgrzewany,zamatowana kuchnia na tarasie lodowka,kuchenka,gril,wedzarka.

koszt pobytu od 2-7 dni na osobe to 2000 Koron Norweskich,dodatkowe koszty to paliwo.przyrzadzanie posilkow w cenie pobytu.

Mozliwosc odbioru z  pobliskiego  lotniska “kjevik” koszt  300 koron norweskich za 4 osoby.

mozesz sie dowiedziec wiecej,napisz, e-mail:

olepil@yahoo.no

tel.0047 37 04 77 66

(2014/04/09 12:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

camelon


A PODPOWIE KTOS GDZIE MOZNA SPOTKAC KARPIE W OKOLICY SKANDERBORGU???

No właśnie ! Może mi ktoś powiedzieć gdzie i czy są karpie w rejonie miasteczka Sands pytam ponieważ w marcu przeprowadzam się tam na stałe i nie wiem czy zabierać ze sobą sprzęt czy go sprzedać ? Jestem Karpiarzem NO KILL ! (2015/02/22 00:30)

wit-pieczyrak


Witam,chciałbym zapytać gdzie mógłbym połowić(spining) w seelandii na tą podstawową kartę. Mieszkam w Koge. Pozdrawiam (2015/09/22 19:10)

wit-pieczyrak


Witam, mieszkam w Kopenhadze i chciałbym zapytać czy są na seelandii jakieś jeziora na których można łowić na tą podstawową kartę? (2016/04/03 18:46)

Stanlejd


Witam wszystkich.
Ja wybieram się do Knabstrub w Danii na tydzięń wędkowania z kumplem.Łowić będziemy w morzu z łodzi znajomego,ale też chciałbym odwiedzić jakąś rzekę trociowo łososiową.Moje pytanie ile kosztyje zezwolenie tygodniowe i jaką rzekę polecacie.Dzięki za info i Pozdrawiam (2016/12/30 17:50)